We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Marriott İstanbul Levent açıldı

Marriott İstanbul Levent açıldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Delta Hotels by Marriott Istanbul Levent, iş, finans ve eğlence bölgesinin kalbi Levent’te misafirlerine kapılarını açtı. 232 oda ve son teknolojiyle donatılmış 7 toplantı odasına sahip otel hem iş hem tatil amaçlı seyahat edenleri ağırlamayı hedefliyor.

Otel, Türkiye’deki 2. Delta by Marriott markalı oteli olarak hizmet verecek. 2015 yılında Marriott International tarafından satın alınmasından bu yana genişlemeye devam eden markanın en yeni otellerinden Delta Hotels by Marriott Istanbul Levent’in yatırımcısı Caba Grup ve işletmesi Novus Otelciliğe ait.

Delta Hotels by Marriott Global Marka Lideri Jennifer Connell, “İstanbul Levent’teki yeni oteli Delta Hotels ailesine katmaktan mutluluk duyuyoruz” diyerek, şunları söyledi:
“Misafirlerimizin kusursuz bir deneyim arayan deneyimli gezginler olduğunu biliyoruz ve bu nedenle, misafirlerimiz konaklamaları sırasında ihtiyaç duydukları temel gereksinimleri kusursuz şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Markanın modern hizmet yaklaşımı ve ayrıntılara gösterilen özen, otellerimizi iş gezileri, hafta sonu kaçamakları ve geri kalan her şey için tam olarak olmak istedikleri yer haline getiriyor.”

 

Yorum Yaz