We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Palandöken’e 20 bin Rus turist beklentisi

Palandöken’e 20 bin Rus turist beklentisi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya Turizm Fuarı’nda destinasyon partneri olan Erzurum Palandöken, hedeflediği Rus turistler için uçuş programına kavuşuyor. Rusya’dan haftada 3 kez olmak üzere 29 Aralık itibariyle başlayacak olan direkt uçuşlar, Erzurum Palandöken’e 15-20 bin Rus turist beklentisini oluşturdu.

Palandöken Kayak Merkezi, Erzurum Havalimanı’na yakınlığı,12 ay hizmeti ve gece de kayak yapabilme imkanı ile ön plana çıkıyor. Konuya dair profesyoneller Antalya’nın yaz aylarında yoğun olarak ağırladıkları Rus turistleri, kış aylarında da Palandöken’de ağırlamak istediklerini belirterek bu konuda haftada 3 gün konulan direk uçuşların önemli bir adım olduğunu ifade ettiler.

Kayak merkezi Ruslar için gün sayıyor

Kayak merkezi, 29 Aralık-15 Mart’ta düzenlenecek charter seferlerle Rusya’dan gelecek misafirleri ağırlamak için gün sayıyor.
Otel ve tesisleriyle kayak severleri ağırlamaya hazır olan Palandöken’e, haftada 3 kez yapılması planlanan direkt uçuşla sadece Rusya’dan 15-20 bin turistin gelmesi bekleniyor.

Yorum Yaz