We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Ruslar kış tatillerinde neden şikayetçi ?

Ruslar kış tatillerinde neden şikayetçi ?

Rusya’nın en büyük çevrimiçi seyahat acetelerinden Tutu.ru, seyahat uzmanlarının ülke topraklarında seyahat izlenimlerini paylaştı.

Ülkenin önde gelen 100 Rus seyahat uzmanı, blogger ve fotoğrafçıyla gerçekleştirilen ankete göre seyahat eden uzmanların en çok Rusya’nın doğası etkilerken, diğer popüler seçenekler arasında lezzetli yemekler ve nazik insanlar yer aldı.

Katılımcılar ayrıca Rusya’da seyahat etmenin yıllar geçtikçe daha kaliteli ve konforlu hale geldiğine değinirken, yakın zamanda Rusya Barış Vakfı tarafından yapılan araştırmaların sonuçlarına göre, ülke içinde kış tatillerini geçiren Rus turistleri yüzde 63 ile en çok hizmet kalitesi rahatsız ederken, en büyük şikayetler yüzde 44 ile kötü oda servisi ve otel personeli ile etkileşim ile ilgili oldu.

Gazetem.ru da yer alan habere göre; Rusların yüzde 35’i kış tatillerini geçirdikleri otel ve tatil beldesinde restoran ve fast food işletmelerindeki hizmetten yakınırken, yüzde 16’sı ise diğer sokak satış noktalarındaki hizmeti beğenmediğini vurguladı.

Tatilcilerin yüzde 5’inin gezi etkinliklerinin kalitesinden memnun olmadığı kaydedilirken, diğer şikayetler arasında yüzde 21 ile uçuş ertelemeleri, yüzde 11 ile halka açık yerlerde kişisel temizlik ekipmanı eksikliği ve yüzde 5 ile dinlenme alanlarında enformasyon eksikliği olarak gözlemlendi.

Yorum Yaz