We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler 9. PHASELİS FESTİVALİ BAŞLIYOR

9. PHASELİS FESTİVALİ BAŞLIYOR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

9.Phaselis Festivali  başlıyor.

9. Phaselis Festivali, bu yıl 10 – 15 Eylül 2018 tarihleri arsasında gerçekleşecek..KETAV (Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı) Organizasyonunda Vakıf Başkanı ve Kemer Belediye Başkanı Sayın Mustafa GÜL öncülüğünde gerçekleşecek.  Festival, Phaselis Antik Kentini Evrensel müziğin büyüsü ve tarihin gizemi ile buluşturacak.

phaselis festivali

10 Eylül tarihinde Açılışı yapılacak festivalin il konserinden başlayarak müzik severlerin keyif alacağı bir program hazırlandı. Farklı milliyetten misafirlerin katılacağı konserlerde Doğu & Batı sentezlendi. Phaselis Antik kentinin büyülü güzelliği  izleyenlere unutamayacakları anlar yaşatacak.

Festival Programı

10 Eylül  2018, Pazartesi

Tanini Trio

Burçin Büke (Piano) ,Tahir Aydoğdu (Kanun),Bilgin Canaz (Ney) oluşan Tanini; Doğu ve Batı müzik kültürleri arası köprüler kurarak dünya insanları arasında dostluk ve barışı pekiştirmeyi amaçlamaktadır.

11 Eylül  2018,Salı

Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası

Şef : Furkan Üstündağ

2016 yılının başında Antalya’nın ilk Big Band Gençlik Orkestrası olan Murtapaşa Belediyesi Gençlik Orkestrasını hayata geçirdik, pırıl pırıl yetenekli gençlerimizden oluşan 70 kişilik orkestramız, müziğin duyguları canlandıran gücüyle bizleri bir araya getiriyor…

 14 Eylül 2018 , Cuma

 Tango NEVA

 15 Eylül 2018 Cumartesi              

Sibel Köse feat. Akra Jazz Band

Festival Notları;

Konserlerin Başlama Saati : 21.00  4 konser için Kemer Bölgesi içerisinde transfer imkanı sağlanacak Transferler ve festival programına ilişkin ayrıntılı bilgiye www.ketav.org adresinden ve 0.242.8151300 nolu Kemer Belediyesi Göynük Hizmet Binası telefonundan ulaşabilirsiniz. Konserlerimize katılım ücretsizdir. Festivalin Koordinatörü Filiz Ceylan Eraslan’a info@ketav.org adresinden ulaşmak mümkün.. Kemer Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi Festivalin Basın bilgi iletişimini sağlamaktadır ve organizasyonun doğal üyesidir.

 

KEMER’DE RUSLARIN KONAKLAMA SAYILARI ARTIYOR

Yorum Yaz