We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Alarcha Hotels’e mavi bayrak ödülü

Alarcha Hotels’e mavi bayrak ödülü

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

ALARCHA HOTELS & RESORTS TÜRK TURİZMİNE MAVİ BAYRAKLI BİR PLAJ KAZANDIRDI
Manavgat turizm destinasyonunun misafir memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışı ile iddialı tesislerinden olmayı hedefleyen Alarcha Hotels & Resorts Turçev vakfının Mavi Bayrak özel ödülünü almaya hak kazanmıştır.
Uluslararası Mavi Bayrak ödüllü plaj sayısında Mavi Bayrak ödülünün geçerli olduğu ülkeler arasında liderliği hedefleyen Türkiye’ye yeni bir Mavi Bayraklı plaj kazandırdıkları için gururlu olduğunu ifade eden Otel Genel Müdürü Şeyhsuvar ZENNECİOĞLU, başta Mavi Bayrak yerel koordinatörlüğü de yapmış olan Mikail GÜZEL ve Mavi Bayrak Antalya koordinatörü Mustafa ERGİYDİREN olmak üzere emeği geçen otel yönetimindeki arkadaşlarına teşekkürlerini iletmiştir.
Şeyhsuvar ZENNECİOĞLU ayrıca otelin planlama ve yapım aşamasından itibaren Çevresel Sürdürebilirlik felsefesi kapsamında Çevre Dostu bir otel inşa ettiklerini ve bu felsefe ile yeni projelere imza atmaya devam edeceklerini belirtmiştir.

Yorum Yaz