We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Amasra’nın 1 yıllık kruvaziyer karnesi

Amasra’nın 1 yıllık kruvaziyer karnesi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Bartın’ın Amasra Limanı’na 18’inci kez yanaşan ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyer ile 855 Rus turist daha geldi. Böylece 1 yılda kruvaziyer ile Amasra’yı ziyaret eden Rus turist sayısı, 18 bin 160 oldu.

Rusya’dan 3 gün önce yola çıkan, 855 yolcu ile 443 personelin bulunduğu ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyer, bu sabah Amasra Limanı’na yanaştı. 193 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğindeki kruvaziyerden inen turistler, işlemler sonrası gezmeye başladı. Amasra Kalesi, Kemere Köprüsü ve Çekiciler Çarşısı ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Safranbolu’yu gezecek olan turistler, akşam saatlerinde kentten ayrılıp, Sinop’a gidecek. ‘Astoria Grande’, 1 yıl önce Türkiye’ye sefer yapmaya başladı. Kruvaziyer, 1 yıllık süreçte Amasra’ya 18 seferde 18 bin 160 Rus turist taşıdı. Kruvaziyer, yıl sonuna kadar 6 sefer daha düzenleyecek.

Yorum Yaz