We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Aquaworld Belek’e iki çevre ödülü birden!

Aquaworld Belek’e iki çevre ödülü birden!

Antalya’nın gözde turizm merkezi Belek’in dikkat çeken tesislerinden Aquaworld Belek, çevreye verdiği önemi aldığı ödüllerle gözler önüne serdi. Tesis, “Mavi Bayrak” ve “Yeşil Anahtar” ödüllerini müzesine ekledi.

MP Hotels’in Antalya’daki temsilcisi Aquaworld Belek, çevreye ve doğaya gösterdiği saygıyı aldığı önlemler ve uygulamalar ile de gösteriyor. Açıldığı günden bu yana çevreye gösterdiği hassas ilgi ve çalışmalar ile hem çevrecilerin hem de otelde konaklayan misafirlerin beğenisini toplayan Aquaworld Belek, çevreye gösterdiği özeni aldığı iki ödül ile taçlandırdı.

Aquaworld Belek ilk olarak Uluslararası Foundation for Education’a (FEE) bağlı olarak çalışan Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) tarafından her yıl Türkiye’deki 531 Mavi Bayraklı plajlar arasında, yıl içerisinde yaptığı çalışmalarla “En İyi Çevre Eğitim ve Bilinçlendirme Etkinlikleri” yapan otel, marina ve plajlara verilen ödülü ikinci kez almayı başardı. 2022 Yılı Oteller Dalında Mavi Bayrak Ödülü, Aquaworld Belek Genel Müdürü Cüneyt Kuru teslim aldı.

Aquaworld Belek, Mavi Bayrak ödülünün ardından Yeşil Anahtar ödülünün de sahibi oldu. Elektrik ve su tasarrufu başta olmak üzere çevre yönetimi konularında tüm kriterleri tamamlayan tesis, Uluslararası Foundation for Edication’na (FEE) bağlı olarak çalışan Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) bünyesinde 2011 yılından bu yana Yeşil Anahtar kriterlerini tamamlayan otellere verilen Yeşil Anahtar Ödülü ve Bayrağı’nı almaya hak kazandı. Aquaworld Belek’in Yeşil Anahtar ve Bayrağı Ödülü’nü Genel Müdür Cüneyt Kuru teslim aldı.

Yorum Yaz