We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler BENTOUR REISEN KADRO GÜÇLENDİRİYOR

BENTOUR REISEN KADRO GÜÇLENDİRİYOR

Türkiye spesiyalisti Bentour, yeni görevlendirmelerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Bentour Reisen, yeni Bilgi İşlem Müdürü (CIO) Christian Griese’nin atamasını duyurdu. Griese’nin stratejik atamasının, şirketin sürekli gelişiminde önemli bir adımı işaret ettiği ve bilgi teknolojisinin tüm iş alanlarındaki merkezi rolünü vurguladığı belirtildi.

Yeni görevlendirme ile bilgi teknolojisini, tüm karar süreçlerine ve iş akışına sıkı bir şekilde entegre etmeyi ve bütünleştirmeyi hedefleyen şirket, iş süreçlerinin optimize edilmesinde ve verimliliğin arttırılmasında bilgi teknolojilerinin önemine vurgu yapıyor.

2022 yılının nisan ayından bu yana Bentour ekibinin bir parçası olan Christian Griese’nin bu süre zarfında şirketin IT ekibini sürekli genişlettiği ve birçok iş sürecini otomasyonla optimize ettiği kaydedilen açıklamada “Griese’nin liderliğinde başarılı bir bulut geçişi gerçekleştirildi ve myBentour uygulaması gibi yenilikçi teknik çözümlerle müşteri hizmetleri daha da iyileştirildi” denildi.

Bentour Reisen CEO’su Deniz Uğur, “Christian Griese’nin CIO olarak atanması, bilgi teknolojisinde yenilik ve mükemmelliğe olan bağlılığımızın bir göstergesi. Uzmanlığı ve yenilikçi IT çözümlerine olan tutkusuyla, gelecekte de müşterilerimize ve ortaklarımıza birinci sınıf hizmetler sunmaya devam edebilmemiz için kilit bir rol oynayacak.” değerlendirmesini yaptı.

Christian Griese yeni görevinde Bentour Reisen’deki dijital dönüşümü ilerletmeye devam edecek. Özellikle şirket içinde yapay zekayı genişletmeye odaklanacak. Bu önlemler, şirketin “Bentour macht glücklich” sloganı doğrultusunda satış ortakları ve misafirleri için hizmeti daha da iyileştirmeyi amaçlıyor.

Yorum Yaz