We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler CORENDON EKİBİ YILBAŞI ETKİNLİĞİNDE

CORENDON EKİBİ YILBAŞI ETKİNLİĞİNDE

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

CORENDON EKİBİ YILBAŞI ETKİNLİĞİNDE

Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ve çalışma arkadaşları Antalya’da eğlence merkezinde yılbaşı etkinliği düzenledi. Yeni yılı birlikte kutlayan Corendon ailesi, şirkette 10. yılını dolduran personele de plaket ve para ikramiyesi verdi.

 Antalya şirketi Corendon Global şirket haline geldi

Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, yılbaşı eğlencesinde yaptığı konuşmada, Corendon Turizm Grubu olarak Türkiye ve turizm sektöründe yaşanan krizlere rağmen istikrarla her yıl büyümeye devam ettiklerini belirtti.

Kurulduklarında Belçika ve Hollanda’dan başladıkları yolda sürekli büyüdüklerini hatırlatan Karaer, ”Türkiye’de ve dışarıdaki büyümelerinde tur operatörlüklerinin katkısının büyük olduğunu” dile getirdi.

CORENDON GLOBALDE REKABET EDİYOR

”Bugün Antalya’da global bir şirket olduk. Yunanistan ve İsrail’de uçaklarımız var. Bu ülkelerden dünyanın çeşitli ülkelerine uçuyoruz. Uçak ve otel operasyonlarımız ile sadece Antalya şirketi değil aynı zamanda global bir firmayız. Biz sadece yakınımızdaki şirketlerle değil Almanya’da, Polonya’da Romanya’da ve İsrail’deki şirketlerle de rekabet halindeyiz. Bu global arenada rekabet edebilmek için daha çok çalışacağız.”

2019 UMUT VERİCİ

Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, 2018 yılının hem kendileri hem de Türkiye açısından çok başarılı geçtiğini söyleyerek, ”2018 yılı Corendon için başarılı bir yıl oldu. 2019 yılı da turizm açısından umut verici. 2019 yılı sadece Rusya’da değil, Hollanda’da ve Avrupa’da da çok parlak görünüyor” dedi.

 

 

 

2019 YILI ‘’GÖBEKLİTEPE’’ YILI OLACAK

2019 YILI ‘’GÖBEKLİTEPE’’ YILI OLACAK

Cumhurbaşkanı  Tayyip Erdoğan 2019 yılını ‘’GÖBEKLİTEPE YILI’’ ilan etti.

Şanlıurfa şehrimizin  kuzeydoğusunda bulunan Göbeklitepe dünyanın bilinen en eski ilk ve en büyük tapınağı. Şanlıurfa Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’nın 2019 yılını ‘’Göbeklitepe Yılı’’ ilan etmesiyle sevinç yaşadıklarını dile getirdi.

Yorum Yaz