We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Dr. Hakan Arslan JW Marriott Ankara Genel Müdürü Oldu

Dr. Hakan Arslan JW Marriott Ankara Genel Müdürü Oldu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Marriott International’a ait lüks otel markası JW Marriott Ankara’ya, Dr. Hakan Arslan yeni Genel Müdür olarak atandı.

Özdoğan Grubun ikinci turizm projesi olarak 2008 yılında yapımına başlanan ve Marriott International otel zincirinin lüks otel segmenti JW Marriott markası olan JW Marriott Ankara, 2011 yılında Türk turizmine hizmet vermek üzere kapılarını açtı.

Meslek hayatına The Marmara Taksim’de Şirket Satış Yetkilisi olarak başlayan Dr. Hakan Arslan, satış alanında kariyerine sırasıyla Sheraton Çeşme & Resort, Jasmine Court Hotel & Mia Pera Hotel, Radisson Blu Pera, Wyndham Grand Levent, Renaissance İstanbul Polat Bosphorus, Hilton Bakırköy’de devam edip, ilk Genel Müdür ünvanını ise 37 yaşında Sheraton Bishkek Hotel’de aldı.

Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Turizm İşletmeciliği, Yüksek Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama, Doktora eğitimini ise Sakarya Üniversitesi Turizm İşletmeciliğinde tamamlayan Dr. Hakan Arslan, Türkiye’nin turizm alanında ilk ‘doktor’ ünvanını almaya hak kazanan Genel Müdürü oldu.

Yorum Yaz