We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Duja Hotels’te Üst Düzey Atama

Duja Hotels’te Üst Düzey Atama

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Bodrum’da iki , Didim’de bir otele sahip olan Duja Hotels, kış turizmine de iddialı bir giriş yaparak Kars Sarıkamış’ta yeni bir yatırım yaptı.

Duja Hotels önümüzdeki günlerde bünyesine yeni tesisler eklemeye hazırlanıyor. Bir zincir marka olma yolunda ilerleyen Duja Hotels’te üst düzey atamalar gerçekleşti. Markanın kuruluşundan beri Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan tecrübeli turizmci Banu Mızrak, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna terfi etti. Grubun Satış ve Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay “Uzun yıllardır ekibimizde Duja Hotels Satış ve Pazarlama Müdürü olarak beni asiste eden arkadaşımız Banu Mızrak, bana olan desteğine bundan böyle Duja Hotels Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam edecektir. Kendisine ve Duja Hotels ailemize hayırlı olmasını diler, uzun yıllar birlikte pek çok başarılara imza atmayı temenni ederim” sözleri ile görev değişikliğini duyurdu.

Yorum Yaz