We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler ETS Erken Rezervasyon Kampanyasını Duyurdu

ETS Erken Rezervasyon Kampanyasını Duyurdu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Gelecek yaz dönemi için erken rezervasyon fırsatlarının başladığını müjdeleyen ETS; yazı hissettiren filmleri ile bu yıl da izleyici ile buluşuyor.


30 yılı aşkın bir süredir hizmet veren ETS, 2024 yılı reklam kampanyasında renkli, dinamik ve enerjik bir dünya ile izleyiciye sesleniyor. Markanın yeni yüzü olan, son dönemde yer aldığı projelerle adından çok söz ettiren ve ekranlarda sıkça gördüğümüz genç ve yetenekli oyuncu Özge Özacar da kampanyanın renkli dünyasına eşlik ediyor.

İzleyiciyi, eğlenceli ve sıcacık yaz görüntüleri ile buluşturacak olan reklam kampanyası; “Yaz gelecek, o tatile yine ETS ile gidilecek” mottosu ile yayınlanıyor.

2024 erken rezervasyon kampanyasını ile ETS, indirimli fiyatların yanı sıra, farklı ödeme avantajlarından da yararlanabiliyor. Misafirler dilerlerse, erken rezervasyon kampanyası kapsamında seçili otellerde ödemelerini 4 ay sonrasına erteleyebiliyor. Kampanya kapsamında misafirlere 6 aya varan taksit imkanı da sunuluyor. Ege ve Akdeniz kıyılarındaki birbirinden güzel oteller için erken rezervasyon fırsatı sunan kampanya, farklı bütçelere uygun ödeme seçenekleri ve konaklama başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptalinde para iadesi imkanı sunan iptal ve iade paketi gibi avantajlarla ETS’de yer alıyor.

Yorum Yaz