We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler FUN&SUN SKI ile yeni tatil formatı

FUN&SUN SKI ile yeni tatil formatı

Tur operatörü FUN&SUN, FUN&SUN SKI konseptinin ilk oteline sahip oldu.
FUN&SUN tur operatörü aktif olarak kendi otel tatil formatlarını geliştirdi. Otelleri yönetimi altına aldı, otel tesislerini ve hizmetlerini şirket içinde geliştirilen standartlara getirdi. FUN&SUN bugüne kadar farklı hedef kitleler için oteller işletti ve hepsi sahil ülkelerindeydi. FUN&SUN FAMILY (aileler için), FUN&SUN ACTIVE (dinlenme ve aktif rekreasyonu birleştiren çiftler ve şirketler için oteller ve FUN&SUN SMART (şehirdeki şehir otelleri) tatil köylerinin merkezi, otel dışında aktif olarak vakit geçiren turistler için) ve çocuk kulüpleri olan otellerle hizmet verdi.

2022-23 kış sezonundan önce, tur operatörünün basın servisi Vestnik ATOR’u kayakçılar için yeni bir rekreasyon formatı olan FUN&SUN SKI’nin ortaya çıkışı hakkında bilgilendirdi. Ator’un verdiği bilgiye göre, Rusya’da hiçbir tur operatörü daha önce böyle bir format başlatmadı.

FUN&SUN’ın açıkladığı gibi, otellerdeki tüm hizmetler, tur operatörünün düzenli müşterilerinin isteklerinin derinlemesine analizi sonucu oluşturuldu. Oteller, yalnızca tur operatörünün hedef kitlesinin talep ettiği hizmetleri sunuyor. Yeni format, başta Sheregesh ve Krasnaya Polyana olmak üzere en popüler destinasyonlardaki otellerde uygulanacak, otelleri orta fiyat segmentine ait olacak.
İlk FUN&SUN SKI oteli, 4 Aralık’ta Rusya’daki Sheregesh kayak merkezinde kapılarını açacak. “FUN&SUN SKI Excellent Sheregesh” 2* yalnızca FUN&SUN tarafından sunulacak.

Yorum Yaz