We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler GÖKSENİN KÜRKÇÜ YENİDEN TÜROB YÖNETİM KURULUNDA

GÖKSENİN KÜRKÇÜ YENİDEN TÜROB YÖNETİM KURULUNDA

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Göksenin Kürkçü, Türkiye Otelciler Birliği’nin Yönetim Kurulu Üyeliği görevine döndü.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Müberra Eresin’in yaptığı Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Yönetim Kurulu’na yeni bir isim atandı. Radisson Hotel President Beyazıt İstanbul Temsilcisi Recep Arifoğlu’nun TÜROB Yönetim Kurulu Üyeliği’nin sona ermesiyle, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Göksenin Kürkçü yeni Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Göksenin Kürkçü, yaklaşık iki yıl önce de TÜROB Yönetim Kurulu üyesiydi. Ancak görev değişikliği sonrasında yönetim kurulu üyeliğinden ayrılmıştı. Bu arada TÜROB Yönetim Kurulu Üyeliği’nden ayrılan Recep Arifoğlu da TÜROB Başkan Danışmanı olarak görevlendirildi.

Yeni atamalarla ilgili bir açıklama yapan TÜROB Başkanı Müberra Eresin, “Sayın Recep Arifoğlu’da TÜROB’a desteği ve katkıları dolayısıyla teşekkürlerimizi sunarız. Başkan Danışmanı olarak tecrübelerinden yararlanmaya devam edeceğiz. Sayın Göksenin Kürkçü ile de daha önce Yönetim Kurulu’nda beraber çalışmış ve başarılı projelere imza atmıştık. Kürkçü’yü yeniden yönetim kurulumuzda görmekten mutluyuz” dedi.

Yorum Yaz