We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Güleç: “ATF23’ü iple çekiyoruz”

Güleç: “ATF23’ü iple çekiyoruz”

GM Haber Merkezi

ATR Touristik Kurucusu Yıldıray Güleç, Antalya Turizm Fuarı hakkında görüşlerini paylaştı. Büyük bir ekiple ATF22’ye katılım sağladıklarını belirten Güleç, ATF23’ü sabırsızlıkla beklediğini dile getirdi. Güleç’in açıklaması şu şekilde:
“2022 yılı Antalya Turizm Fuarı’na ATR Touristik olarak geniş bir çalışan kadromuz ve Avrupa’dan, özellikle Almanya’dan misafir ettiğimiz 50’ye yakın acentemizle katılım sağladık.

Öncelikle fuarı ilgi ve katılım yönünden irdelersek; pandemi sonrası normalleşme sürecinin iyiden iyiye hissedildiği bir fuar yaşandı diyebiliriz.

Fuarda, B2B hedef kitlesine yönelik oluşturulan konsept oldukça başarılı ve profesyonel şekilde uygulanmıştı. Turizm sektöründe iletişim kurduğumuz paydaşlar, iş ortaklarımız ve firmamız fuarın her sene kurumsal hizmet açısından geliştiğine hemfikir olduk.
Stant kurulumu, logo uygulamaları, verilen stant hizmeti eksiksizdi. Panellerde ele alınan konuklar ve davet edilen konuklar ilgi çekiciydi, sektörel güncellik bakımından son derece kıymetliydi.

Özetle, 2022 Antalya Turizm Fuarı Avrupa’daki fuarları aratmayacak kalibreye ulaşmış olduğunu bizlere gösterdi.
ATR Touristik olarak verimli bir fuar geçirdik, bir sonraki ATF organizasyonunu iple çekiyoruz.
Sevgili Selçuk Meral ve ekibini bu vesileyle tebrik ederiz. Emeklere sağlık, teşekkürler.”

Yorum Yaz