We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na Yolcularından Ödül

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na Yolcularından Ödül

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na Yolcularından Ödül

Havalimanı, Sosyal sorumluluk projeleri ve iletişim çalışmaları kapsamında önemli başarılara imza attı.

sabiha gokcen

Pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşlarca ödüle layık görüldü. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na, bir ödül de yolcularından geldi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, en iyi müşteri deneyimi yaşatan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’ın “Havalimanları” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Müşterilerine en iyi deneyimi yaşatan markaların seçildiği ve 25 farklı sektörden markanın değerlendirildiği A.L.F.A Awards kapsamında “Havalimanı” kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, yolcularına sunduğu kaliteli hizmet ile “Müşteri Markası” seçildi.

sabiha gokcen

Marketing Türkiye ve araştırma şirketi Akademetre iş birliği ile gerçekleştirilen araştırmada markalar; satış öncesi ilişki deneyimi, markanın tüketici ile kurduğu iletişimin yoğunluğu ve niteliği, markaya birçok kanaldan erişim imkânı olması, satış sonrası ilişki devamlılığı ve çoklu deneyim tutarlılığı gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor. Markalar, nüfusun en yoğun olduğu 12 ilde, rastgele seçilen 1200 katılımcı ile yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler ve kantitatif araştırma sonuçlarına göre belirleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUI Antalya’nın Ünlü Otelini Satın Alıyor

Alman tur operatörü TUI Travel, Antalya-Belek’te bulunan ünlü oteli satın alıyor.

Avrupa’nın en büyük seyahat grubu TUI’nin Türkiye’deki otelcilik şirketi TT Hotels Turkey, Antalya-Belek’te bulunan Magic Life Masmavi Club & Resort’ü satın alıyor.

Satın alma süreciyle ilgili Rekabet Kurumu’na yapılan başvuru, kurum tarafından incelemeye alındı. Rekabet Kurumu’nun sitesinde konuyla ilgili yapılan açıklamada:

‘’Öngörülen satış ve devir alma işlem Papirüs Otelcilik Yatırım Turizm Seyahat inşaat Ticaret A.Ş. hisselerinin devralınması ile üst hakkı Papirüs Turizm ‘e ait olan ve Antalya ili Serik İlçesinde bulunan Magic Life Masmavi Club & Resort Otel adlı teşebbüsün işletme ve kontrolünün TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş.’ye devri ile ilgilidir.’’ ifadeleri yer aldı.

Yorum Yaz