We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler LAGO HOTEL KAPILARINI AÇTI

LAGO HOTEL KAPILARINI AÇTI

Manavgat Titreyen Göl’de bulunan Lago Hotel, 2024 yaz sezonu için tüm hazırlıklarını tamamlayarak 31 Mart tarihi itibariyle kapılarını misafirlerine açtı.

İspanyolca’da göl anlamına gelen “Lago” kelimesinden ilham alan Lago Hotel, gerek bulunduğu Titreyengöl Mevkii gerekse otel bünyesinde bulunan havuza açılan odaları, ısıtmalı, infinity, relax, maldivas (büyük ve çocuk) olmak üzere açık ve kapalı 10 farklı havuzu ile misafirlerine isminin hakkını veriyor. Farklı konseptler konusunda güncel trendleri takip eden ve luxury segment otelcilik konusunda sektörün deneyimli ismi Gökhan Ergen ile 2024 yaz sezonuna başlayan Lago Hotel’de tüm konseptler ve yaşam alanları yeniden kurgulandı.

Lago Hotel Genel Müdürü Gökhan Ergen yaptığı açıklamada “Bu yaz 90.000 metrekarelik bir alana yayılan, 350 metrelik (Aile, sessiz, sigara içilmez, +16 Bohem olarak bölünmüş) bir sahil şeridine sahip olan otelimizde Tiny Attick oda tipinden başlayan ve kendi özel havuzu olan Tiny Villalar olmak üzere 7 farklı kategoride konaklama seçeneği sunuyoruz. Yöresel ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan yiyecek ve içecek ünitelerimiz, yerli ve yabancı sanatçılar eşliğindeki konserleri, her yaş grubunun beklentilerini karşılayan show grupları, gündüz ve gece eğlence programları, partileri, spor aktiviteleri ile bölgenin lüks ve kaliteli hizmeti ile en iddialı oteli olmak istiyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz