We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Hakan Çitfçioğlu ATG Hotels CEO’luk görevinden ayrıldı

Hakan Çitfçioğlu ATG Hotels CEO’luk görevinden ayrıldı

NET Holding’e bağlı Bazzar54 firması ile turizm kariyerine adım atan Hakan Çiftçioğlu, sektörde geçirdiği 32 yıldan sonra ATG Hotels CEO’luk görevinden ayrıldığını GM Dergi’ye açıkladı.

1990 yılında sektöre giriş yapan başarılı turizmci daha önce Sentez Turizm A.Ş. bünyesinde 17 yıl boyunca Türkiye Genel Koordinatörlüğü yaptı. Sonrasında 2 yıl TUI Rusya’da Yönetim Danışmanı olarak görev aldı. Tur operatörlüğü ve hizmet sektörü alanında tecrübelerini arttıran Çifçioğlu, daha sonrasında AnexTour’da COO olarak tüm yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarının operasyonlarını yönetti. Bunun akabinde, Anex Turizm Grubu’nun konaklama sektöründeki temsilcisi; ATG Otelcilik bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO olarak görev aldı.

Hakan Çiftçioğlu konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bünyesinde görev aldığım Anex Tour ve ATG Hotels markalarına katkılarımın olduğu bu süreç içerisinde, Sn. Koçkar ailesinden ve değerli mesai arkadaşlarımdan çok şeyler öğrendim. Başarılarla dolu olan bu süreçte; Koçkar ailesi fertlerine ve çalışma arkadaşlarıma, şahsıma vermiş oldukları destek için teşekkür ederim.

Anex Turizm Grubuna olan sevgimin daimi kalacağını belirtmek istiyorum. Başarılarının artarak devam edeceğine ilişkin inancım tamdır.
Haziran başı itibari ile sürdürdüğüm ATG Hotels CEO’luk görevimden, kendime ait sebeplerle ayrılmış bulunmaktayım.

Tüm turizm camiasına sevgilerimi ve saygılarımı sunarım.”

Yorum Yaz