We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Kamelya Collectıon Exclusıve Hotels, 35. yılını Zoover Altın Ödülü ile Taçlandırdı

Kamelya Collectıon Exclusıve Hotels, 35. yılını Zoover Altın Ödülü ile Taçlandırdı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Sektörde 35 yıldır misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmanın gururunu yaşayan Kamelya Collection Exclusive Hotels, 35 yılını Kamelya Aishen Club’ın aldığı Zoover Altın Ödülü ile kutluyor.

Kamelya Aishen Club, seyahat endüstrisindeki en saygın ödüllerden biri olarak kabul edilen ve misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmetin simgesi durumundaki Zoover Altın Ödülü’nü almayı başardı. Kamelya Collection Exclusive Hotels, bu ödül ile misafirlerine sunduğu benzersiz konaklama deneyimleri ve yüksek kalitedeki hizmet anlayışını taçlandırdı.

Kamelya Collection Exclusive Hotels Genel Müdürü Erkut Öztürk, ödül ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “35 yıl boyunca misafirlerimize sevgiyle hizmet etmek, bizim için büyük bir ayrıcalıktır. Zoover Altın Ödülü, ekibimizin özverili çalışmasının ve misafir memnuniyetine olan bağlılığımızın bir yansımasıdır. Bu ödülü kazanmak, bize sektördeki liderliğimizi pekiştirme fırsatı veriyor” dedi.

Kamelya Collection Exclusive Hotels, 35. yıl dönümünü Zoover Altın Ödülü ile kutlarken, gelecekte de misafirlerine unutulmaz anılar yaşatmaya devam etme sözü veriyor.

Yorum Yaz