We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler LOTİ’den Lujo’da görkemli lansman

LOTİ’den Lujo’da görkemli lansman

Üst segment hizmet konseptine sahip LOTİ, 7-10 Ekim tarihlerinde Lujo’da gerçekleştirdiği ayrıcalıklı bir lansman ile sektöre hızlı bir giriş yaptı.

Rusya’daki yüksek gelir grubu seyahat severlere hitap eden top 75 acentenin katılım gösterdiği lansmana, farklı şov gösterileri ile konfor ve kalite algısının üst düzeyde olduğu hizmet anlayışı damga vurdu. Yapılan workshop ve sunumlarda misafirlere farklı ve özel hissetmelerini sağlayan Loti ruhu ve konsepti anlatıldı.

Lansmana acenteler premium hizmet ve benzersiz tarzı ile Blackjet ile gelirken, transferleri Loti için özel dizayn edilmiş Mercedes Sprinter filosu ile sağlandı. Konaklamaların da Lujo’da gerçekleştiği lansmanda, acenteler sanat ve keyif dolu vakit geçirerek lüks hizmetin ayrıcalıklarını deneyimlediler.

Lansmanda Loti’nin 10 Aralık’ta başlayacak Blackjet uçuşlu Maldivler Destinasyon paketi, 2023 yazı Antalya ve Bodrum Blackjet uçuşları, özel hizmet konseptine sahip Boeing 767 uçakları ve kış sezonu için planlanan diğer destinasyonlar ile ilgili bilgiler verildi. Acentelere “Loti Signature Club” sadakat programının ayrıcalıklı kazanımları anlatıldı.

Sektörün iddialı yeni tur operatörü Loti’nin, önümüzdeki aylarda Türkiye destinasyonu için Antalya’da gerçekleştireceği lansmanı ise merakla bekleniyor.

Yorum Yaz