We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler MarketHub Europe Amsterdam’da başladı

MarketHub Europe Amsterdam’da başladı

Seyahat ve turizm sektörlerinde Avrupa’nın önde gelen isimleri bu hafta MarketHub Europe için Amsterdam’da bir araya geliyor. Hotelbeds tarafından düzenlenen ve açılışı dün yapılan etkinlik bir konferans ve bir ticaret fuarını, nhow Amsterdam RAI çatısı altında buluşturuyor. Pandemi nedeniyle verilen üç yıl aranın ardından bu yıl geri dönüş yapan etkinlik ‘Sırada Neresi Var? temasıyla gerçekleştiriliyor.

Hotelbeds ilk kez Hollanda’da gerçekleştirdiği bu önemli etkinlikte; NH Hotels, easyJet holidays, Google, Telefonica ve Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi gibi turizm ve teknoloji alanlarının önemli markalarından konuşmacılar sunumlarını yapıyor. Morgan Stanley, Experience Kissimmee, Global Sürdürülebilir Turizm Konseyi, Discover Puerto Rico, Rixos Hotels, Clermont Hotel Group ve Accor Hotels de konuşmacılar arasında yer alıyor.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın tüm önemli kaynak pazarlarından en önemli Hotelbeds ortaklarının davetli olarak katıldığı MarketHub Europe’un konferans programın da geleceğe odaklanılıyor. Seyahatin nasıl iyilik için bir güç haline gelebileceği; kişiselleştirilmiş hizmetin gücü; inovasyon ve teknolojinin seyahati nasıl şekillendirebileceği ve yıkım kuşağı gibi çok çeşitli konuların işlendiği konferans 31 Mart tarihinde son bulacak.

Yorum Yaz