We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Melih Yetiş Bentour Reisen’da

Melih Yetiş Bentour Reisen’da

GM Haber Merkezi

Bentour Reisen A.Ş’de yeni Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Melih Yetiş göreve başlıyor.

Melih Yetiş 5 Haziran’da Bentour Reisen A.Ş’nin Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başliyor. Melih Yetiş, böylece Türkiye’deki tur operatörü Bentour Reisen’in Product portföyünün yanı sıra Rezervasyon ile Contracting & Yield sorumluluğunu da üstleniyor.

Melih Yetiş sayesinde Bentour Reisen, tur operatörlüğü sektöründe 40 yılı aşkın bir deneyime sahip olan ve bunun 17 yılını TUI bünyesinde geçiren ve 2015 yılına kadar Product, Contracting & Business Development (İş Geliştirme) Ticari Koordinatörlüğü görevini yürüten bir uzmanı bünyesine katıyor. Melih Yetiş son olarak İstanbul’da Touristalia Genel Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Bentour Reisen Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, yeni yöneticinin katılışını açıklarken: “Melih Yetiş ile turizm alanındaki en deneyimli yöneticilerden birini bünyemize katmış olduk. Sürekli değişen pazar gereksinimleri ortamında kurumsal büyüme amacıyla Product kısmını daha da şekillendirme ve süreçlerimizi optimize etme konusunda kendisinin uzmanlığına güveniyoruz.” ifadelerini kullandı.

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Melih Yetiş’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz