We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler NG Hotels’den 4,5 Trilyon Dolarlık Sektöre Yatırım

NG Hotels’den 4,5 Trilyon Dolarlık Sektöre Yatırım

NG Hotels’den 4,5 Trilyon Dolarlık Sektöre Yatırım

NG Hotels, aldığı yeni yatırım kararları ile 2020 yılında NG Sapanca Club’ı ve 2021’de de NG Phaselis Bay’i hizmete açacak.

NG Hotels’in Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür

NG Hotels’in Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, şirketin yatırımları ile ilgili basın mensuplarına bilgi aktardı. NG Hotels’in 2020 yılında NG Sapanca Club’ı ve 2021’de de NG Phaselis Bay’i hizmete açacağın kaydeden Gür, otellerinde sundukları hizmetleri de artıracaklarını belirtti.

NG Hotels’in ilk 5 yıldızlı oteli NG Sapanca’yı 2008 yılında, NG Afyon’u ise 2012 yılında hizmete aldıklarını belirten Hediye Güral Gür, ‘’Sunduğumuz hizmetler misafirlerimizi memnun ettikçe biz de büyük bir kararlılıkla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. NG Sapanca Otelimizin yanında yatırımını sürdürdüğümüz NG Sapanca Club’ı 2020’nin ilk çeyreğinde hizmete açmayı hedefliyoruz. NG Sapanca Club, orman içinde dört mevsimin güzelliklerini yansıtırken son trendleri yansıtan lüks ve ferah tasarımıyla günümüz gezgininin beklentisine cevap verecek bir otel olacak. Bir süre önce Antalya Göynük’teki eski Phaselis Otel’i satın aldık, yepyeni bir konsept ve hizmetlerle sunmak için çalışmalara başladık. NG Phaselis Bay olarak isimlendirdiğimiz otelimiz olağanüstü bir koya sahip, çam ağaçları arasında yer alıyor. NG Phaselis Bay’i de 2021’de hizmete girecek şekilde planlıyoruz. İstanbul’daki ilk otelimiz için Amerika merkezli Marriott International ile 20 yıllık franchise anlaşması imzaladık. Marriott West İstanbul’un da şu an dekorasyon çalışmaları sürüyor’’ diye konuştu.

NG Hotels

“Otellerimizde verdiğimiz hizmetin kalitesini yükseltirken yeni yatırımlarımız bizi heyecanlandırıyor. Yurt içindeki otel sayımızı artırıp ülkemizin turizmde elini daha da güçlendirirken yurt dışında yeni otel yatırımları gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bununla birlikte otellerimiz, Türkiye’de wellness imkanları sunan öncü otellerden. Global Wellness Institute’ın son raporuna göre dünyada wellness, 4,5 Trilyon Dolara ulaşan bir mega sektör. Bu sektörde kendimizi dünyadaki trendlere göre geliştirerek hizmet vermeye devam edeceğiz. NG Sapanca’da bu ay itibarıyla Yeni Nesil Wellness konseptini uygulamaya başlıyoruz. Konunun uzmanları ile işbirliği yaptık. Otellerimizde başlatacağımız yeni nesil wellness konseptiyle misafirlerimize klasik spa anlayışının ötesinde beden, ruh ve zihin olarak bütünsel bir wellness deneyimi yaşatacağız. Yeni Nesil Wellness konseptimiz, wellness ve detoks, aile boyu wellness ve sağlıklı yaş alma programlarını kapsayacak. Aile boyu wellness programımızda tüm aile bireyleriyle birlikte çocuklarda doğru beslenme, egzersiz alışkanlıkları, farkındalık içinde yaşamak gibi hayat boyu sürdürülebilir bir wellness yolculuğunun temellerini atacağız’’ dedi.

NG Hotels

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

 

Yorum Yaz