We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Orhan Gökçen Ela Excellence Resort Belek’ten ayrıldı

Orhan Gökçen Ela Excellence Resort Belek’ten ayrıldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Orhan Gökçen, Ela Excellence Resort Belek’ten ayrıldı. Gökçen, Antalya Belek’te bulunan otelin genel müdürlük görevini üstleniyordu.

Gökçen sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımla Ela Excellence Resort Belek’ten ayrıldığını duyurdu. Gökçen şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Meslektaşlarım ve İş Ortaklarım,

Ela Excellence Resort’taki görevimden ayrılma kararımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu karar, yeni projelere adım atmamın bir parçası. Burada geçirdiğim süre zarfında edindiğim deneyimler ve ilişkiler için minnettarım.

Bu süreçte, yönetici ve tüm çalışan arkadaşlarıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Gösterdikleri üstün hizmet anlayışı ve misafir memnuniyetindeki olağanüstü başarılar, itibar sitelerindeki mükemmel geri dönüşlerle kanıtlandı. Her birinizin katkısı, bu başarının temelini oluşturdu.

Ayrıca, işbirliği yaptığımız tüm partner operatör ve DMC’lere, işletmemize verdikleri destek ve katkılar için teşekkür ediyorum. Sizlerin desteğiyle, hizmet kalitemizi sürekli iyileştirdik ve sektörde öne çıktık.

Özellikle Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Akbalık ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Alp’a, bana sağladıkları destek için çok teşekkür ederim.

Yeni projelerde yeniden görüşmek üzere.”

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Orhan Gökçen’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz