We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Paximum Amerika kıtasında büyümeye devam ediyor

Paximum Amerika kıtasında büyümeye devam ediyor

Paximum Arjantin’den sonra Dominik Cumhuriyeti yapılanması ile Amerika kıtasında büyümeye devam ediyor.

Turizm sektörünün önemli etkinliklerinden olan Fitur, 18-22 Ocak 2023 tarihlerinde Madrid’de gerçekleştirildi. Paximum Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Türk, Fitur ile ilgili görüşlerini paylaştı. “Paximum olarak katıldığımız Fitur, bizim için çok güzel geçti. Fitur, zaten aktif olduğumuz Amerika coğrafyasında yeni bağlantılar, anlaşmalar ve partnerlikler konusunda yararlı oldu.

Paximum olarak 2021 yılı itibariyle Arjantin merkezli olarak Latin Amerika’da faaliyet gösteriyoruz ve çok başarılı işlere imza attık. Bu coğrafyalarda daha çok yayılmak ve daha geniş kitlelere hitap etme arzumuz devam ediyor.

2023 yılı bizim açımızdan güzel başladı, hedeflerimiz doğrultusunda Orta Amerika’da da faaliyetlerimize başlayacağımız için sevinçliyiz. Bu bağlamda Çağıl Beylan Amerika Kıtası Direktörü olarak Dominik Cumhuriyeti’nde çalışmalarına başladı. Dominik Cumhuriyeti, 2019-2022 kıyaslamasında tüm dünyada ziyaretçi sayısını arttıran tek ülke ve bu bağlamda geçen yıl 8.500.000 ziyaretçi aldı. Aynı bölgede yer alan Meksika ise yıllık 35 milyonun üzerinde ziyaretçi alıyor. Arjantin merkezli Latin Amerika’daki başarılarımızı Dominik Cumhuriyeti merkezli Orta Amerika’da da devam ettirmek istiyoruz. Tüm Amerika kıtasında hedeflerimize adım adım ilerleyeceğiz.

Yorum Yaz