We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Pegasus’tan Beklenen Açıklama!

Pegasus’tan Beklenen Açıklama!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Pegasus’tan Beklenen Açıklama!

Pegasus Havayolları’na ait bir uçak Sabiha Gökçen Havalimanı’nda pistten çıktı. Konu ile ilgili açıklama gecikmedi. İşte Pegasus’tan beklenen o açıklama!

Hiçbir şekilde can ve mal kaybının yaşanmadığının altını çizen Pegasus Havayolları, gerekli incelemelerin başladığını söyledi.

Pegasus Havayolları tarafından yayınlanan açıklama ise şu şekilde;

Sharjah-Sabiha Gökçen seferini yapan PC747 sefer sayılı TC-CCK kuyruk tescilli uçağımız, bugün (7 Ocak 2020) İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra pistten çıkmıştır. Yolcularımızın ve ekibimizin emniyetli şekilde tahliyesi sağlanmıştır. Herhangi bir can kaybı veya yaralanma bulunmamaktadır. Gerekli inceleme başlatılmış olup gelişmelerle ilgili bilgi verilmeye devam edilecektir.

Saygılarımızla,

Pegasus Hava Yolları

 

 

GM Derginin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız.


“Move Your Tourism” ATF 2020

“The Right Time, The Right Place, Move Your Tourism” sloganıyla Turizmin Kalbi Antalya Turizm Fuarı, 26 – 27 Ekim 2020 tarihinde düzenleyeceği fuarın startını verdi.

“Move Your Tourism”

GMT Fuarcılığın 28-29 Ekim 2019 tarihinde ilkini büyük başarıyla organize ettiği Antalya Turizm Fuarı- ATF , 2020 hazırlıkları için startını verdi. 26-27 Ekim 2020 tarihinde Antalya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan ATF 2020 müthiş başlangıcının ardından yine çok iddialı.

Yorum Yaz