We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Personel yönetimi için SteadyControl mikrofonlu yaka kartları

Personel yönetimi için SteadyControl mikrofonlu yaka kartları

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Mikrofonlu yaka kartları, bir çalışanın müşteriye hizmet verirken sürekli hareket halinde olduğu; restoranlar, oteller, araba galerileri, mobilya mağazaları ve tıp merkezleri gibi işletmelerdeki süreçleri yönetmeye yardımcı olan benzersiz cihazlardır. Personelin çalışma kalitesinin daha sonra analiz edilmesi için misafirlerle olan diyalogları kaydederler.

Sadece iki yıl önce, bu tür teknolojiler Türk işletmeleri için bir hayal gibi görünüyordu. Ancak SteadyControl personel kontrol ve yönetim sisteminin ortaya çıkmasıyla birlikte bu bir gerçeklik haline geldi. Sistem, çok aşamalı gürültü engelleme teknolojisine sahip, piyasadaki teknolojik açıdan en gelişmiş mikrofonlu yaka kartları kullanıyor. Bu sayede gürültülü bir barda veya kalabalık yemek alanında bile personel ile misafir arasındaki diyaloğu kaydetmek mümkündür.

Ancak bu sadece ilk adımdır, önemli olan daha sonra verilerle ne yapılacağıdır. Sese ek olarak, sistem POS yazılımına, CRM’Ee ve kameralardan gelen video akışlarına bağlanır, ardından SteadyControl sistem algoritmaları personel verimliliğini ve müşteri deneyimini analiz eder. Hazır raporlar çevrimiçi bir platformda özetlenir. Sistem, ihlal yönetimi, personel motivasyonu ve eğitimi için araçların yanı sıra derin finansal analizler de içeriyor. SteadyControl bugün KFC, Subway, Yotto Sushi & Wok, Dodo Pizza ve diğer şirketlerde 50.000’den fazla çalışanın yönetilmesine yardımcı oluyor.

“SteadyControl yalnızca ihlalleri değil, aynı zamanda tüketici terörizmine ilişkin gerçekleri de tespit ediyor. Bu nedenle, personel her zaman işlerinin objektif bir değerlendirmesine ve müşterilerden gelen haksız iddialara karşı korunmaya itimat edebilir. Sisteme yalnızca yöneticinin değil, aynı zamanda her kasiyerin, garsonun veya barmenin de erişimi vardır. Bu sistemde personel eğitim alabilir ve kariyerlerinde başarılı bir şekilde ilerlemek için mevcut becerilerini geliştirebilir”, – Ksenia Scherbatova, SteadyControl HoReCa Destek Uzmanı.

SteadyControl mikrofon yaka kartları, 16 saate kadar şarj edilmeden çalışabilen hafif ve kompakt cihazlardır. Cihazın tasarımı, müşterinin markasının gereksinimlerini karşılamak üzere kolayca özelleştirilebilir. Ayrıca, elektronik mürekkep ekranı ile donatılmış bir model de bulunmaktadır. Ekranda çalışanın adı, departmanı veya şirket logosu gösterilir ve ekrandaki bilgiler bir düğmeye dokunarak değiştirilebilir. Bu şekilde, birden fazla çalışan tek bir cihazı kullanabilir ve bu da ekipman maliyetlerini ortalama yüzde 20 oranında azaltır.

SteadyControl web sitesini ziyaret ederek personel kontrol ve yönetim sisteminin ücretsiz bir sunumu için talep bırakabilirsiniz.

Yorum Yaz