We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Rusya’dan Türkiye’ye kayak turları başladı

Rusya’dan Türkiye’ye kayak turları başladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Rusya’da Türkiye’ye kayak turları satışları başladı. Tur operatörü Coral Travel, Pegasus Havayolları’nın Moskova’dan direkt uçuşlarında Türk kayak merkezlerine satış ve turlar açtı. Türk tatil köyleri, artık çok fazla pist seçeneği olmayan Rus kayakçılar için iyi bir alternatif tatil fırsatı sunuyor.

Kayak severlere müjde – 28 Aralık’ta Kayseri ve Erzurum’da Pegasus Havayolları uçuş programı 29 Aralık’ta başlıyor. Türkiye’deki Erciyes, Erzurum ve Palandöken kayak merkezlerine Coral Travel paket turları bu ulaşım üzerinden gerçekleştirilecek. Tur operatörü tüm uçuşların müşterisidir.

Domodedovo’dan Kayseri’ye Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri haftada beş, Erzurum’a haftada üç (Salı, Perşembe, Pazar) sefer yapılacak.

Kayak merkezlerine yönelik programlar tur operatörü için yeni değil. 2017 yılında Rusya pazarında ilk kez Coral Travel, Erciyes tatil beldesine bir charter programı başlattı. O zamandan beri, Türkiye’deki kayak merkezlerine olan talep her yıl arttı.

Önümüzdeki kış sezonunda Coral Travel’ın teklifi özellikle önemlidir. Avrupa’daki kayak merkezlerine sürekli erişilememesinin yanı sıra Krasnaya Polyana tatil beldelerinde tatil için yoğun talep ve yerel otellerin yüksek doluluk oranı göz önüne alındığında, Türk yamaçları kesinlikle turistlerini bulacaktır.

Yorum Yaz