We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Shangri-La Hotels İstanbul’a şehrin en iyi ikinci oteli ödülü

Shangri-La Hotels İstanbul’a şehrin en iyi ikinci oteli ödülü

Shangri-La Hotels and Resorts, Travel + Leisure Dergisi tarafından düzenlenen ödüllerde “Dünyanın En İyileri” arasında gösterildi. Dünyadaki seyahat sektörüne yön veren prestijli yayınlardan Travel + Leisure dergisinin okurlarının oyları sonucu oluşturduğu “Dünyanın En İyileri” listesinde Shangri-La Hotels ans Resorts, dünyanın en iyi 13. otel markası olarak yer aldı.

Travel + Leisure dergisi tarafından düzenlenen ödüllerde okuyucular, en gözde havayollarını, havalimanlarını, otelleri, tur operatörlerini ve şehirleri oylanıyor. Derginin seyahat gustosu yüksek okurları, dünyanın en iyi otellerini de hizmet kalitesi, lokasyon, odalar ve yeme-içme gibi kriterleriyle değerlendiren anketlerle belirliyor. Birçok coğrafi bölgeye ayrılarak tamamen tarafsız değerlendirmelerle oluşturulan prestijli listede, dünyanın en iyileri arasında Shangri-La Bosphorus, Istanbul da gösterildi. Shangri-La Bosphorus, İstanbul, şehrin en iyi 2. Oteli ödülü ve Avrupa’nın en iyi 11. oteli ödüllerine layık görüldü.

“Dünyanın En İyileri” ödül programında İstanbul’un yanı sıra Londra, Paris, Singapur ve Filipinler’deki otelleri ile de ödüller kazandı. Shangri-La The Shard, Londra üst üste üçüncü kez Londra’nın 1 numaralı oteli, Shangri-La Singapore Singapur Şehir Otelleri kategorisinde “En İyi” ödülüne, Shangri-La Paris, şehrin en iyi otelleri arasında 9. sırada ve Güneydoğu Asya’daki Shangri-La Mactan, Cebu ise Filipinler genelinde 10. En İyi Tatil Köyü seçildiler.

Shangri-La Hotels and Resorts olarak okur değerlendirmeleri sonucu oluşturulan ve dünyadaki seyahat eğilimlerine yön veren böylesine önemli bir listede yer aldığımız için onur duyuyoruz. Tüm değerli okurlara ve konuklarımıza değerli destekleri ve bağlılıkları için teşekkür ediyoruz.

Grup otellerine ait ödüllerin tam listesi aşağıda yer almaktadır:

Shangri-La Bosphorus, İstanbul:
İstanbul’daki En İyi 5 Otel arasında 2. sırada
Avrupa’daki En İyi 15 Şehir Oteli arasında 11. sırada
Dünyanın En İyi 100 Oteli arasında 91. Sırada

Shangri-La The Shard, Londra:
Londra’daki En İyi 10 Otel arasında 1. sırada
Avrupa’daki En İyi 15 Şehir Oteli arasında 5. sırada
Dünyanın En İyi 100 Oteli arasında 23. sırada

Shangri-La Singapur:
Singapur bölgesindeki En İyi 5 Otel arasında 1. sırada
Asya’daki En İyi 15 Şehir Oteli arasında 5. sırada
Dünyanın En İyi 100 Oteli arasında 77. sırada

Shangri-La Paris:
Paris’teki En İyi 10 Otel arasında 9. sırada

Shangri-La Mactan, Cebu, Filipinler:
Güneydoğu Asya’daki En İyi 10 Tatil Köyü arasında 10. sırada

Yorum Yaz