24.3 C
Antalya
Cuma, Mayıs 20, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

SKAL ANTALYA, AVNİ AKER İLE GEÇMİŞE YOLCULUK YAPTI

SKAL ANTALYA, AVNİ AKER İLE GEÇMİŞE YOLCULUK YAPTI

Skal Antalya Şubat ayı geleneksel toplantısı Crowne Plaza Antalya’da gerçekleşti. Toplantının konuşmacı konuğu Avni Aker; Skal Antalya’nın Kuruluş öyküsünü bir sunumla üyelere ve katılımcılara aktardı. Toplantıya üyeler ve turizm paydaşları yoğun ilgi gösterdi.

Skal Antalya Şubat ayı geleneksel toplantısı, Skal Antalya’nın üyesi olan ve geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Naci Gedik’ için saygı duruşu ile başladı. Ardından toplantının konuşmacı konuğu, Avni Aker, Antalya turizm tarihinden başlayarak, Skal Antalya’nın kuruluş öyküsü ile konuşmasına devam etti. Günümüzden bugüne yaşananları, anıları ve Skal Antalya’nın gelişimini ve başarıları anlattı.

Toplantının devamında Crowne Plaza Antalya Banket& Grup Satış görevini yürüten Serinay Beydemir’e  Young Skal üyelik belgesi ve Crowne Plaza Antalya’nın Genel Müdürü Fatih Caner’e  ev sahipliği için plaket takdim edildi.

I.W.A.B Proje Başkanı ve Festival Koordinatörü Hatice Bozkurt, bu yıl 18-21 nisan 2019’da

5. düzenlenecek olan ” Sıfır Atık & Geleceğe Dönüşüm” konulu

Antalya Turizm Festivali hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Toplantıda geçtiğimiz günlerde “ Sat Kendini” kitabını çıkaran Ve Skal Antalya üyesi olan Özel Oytun Türkoğlu

, Skal Antalya Başkanı Cüneyt Kuru’ya kitabını hediye etti.

 

Toplantıda geleneksel o ay içinde doğan üyelerin doğum günleri  de kutlandı.

avni aker

Toplantı gelecek senelere hatıra kalması için toplu fotograf çekimi ile son buldu.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER