We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler SKAL ANTALYA’DA YENİDEN UĞURSAL UĞUR DÖNEMİ

SKAL ANTALYA’DA YENİDEN UĞURSAL UĞUR DÖNEMİ

Skal International Antalya Kulübü, The Marmara Antalya’da düzenlenen Olağan Genel Kurulu’nda toplandı. Mevcut Başkan Uğursal Uğur, üyelerin oy birliği ile ikinci kez başkanlığa seçildi.

Genel Kurul’da, üyelerin oy birliğiyle yeni yönetim kurulu, denetleme ve disiplin kurulları belirlendi. Seçilen yönetim kurulu, ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi.

Yapılan görev dağılımına göre, Skal Antalya’nın 2024-2025 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığını ikinci kez üstlenen Uğursal Uğur oldu. Başkan Yardımcısı: Erdoğan Turan, Genel Sekreter: Serkan Günaydın, Sayman: Mustafa Tombak, Yönetim Kurulu Üyeleri: Seha Büyükkalfa (Skaladies Komitesi), Zülal İnan (Basın ve Halkla İlişkiler), Eren Güngör (Organizasyonlar, Üye ve Proje Geliştirme), Mehmet Bahar (Skal Akademi Komitesi), Batuhan Çekin (Sponsor Geliştirme) şeklinde oluşturuldu.

Genel Kurul’da alınan kararları paylaşan Başkan Uğursal Uğur, katılım sağlayan üyelere, oy kullananlara, tüm paydaşlara ve sponsorlara teşekkürlerini iletti.

Yeni dönem hedeflerini açıklayan Uğursal Uğur, “Dünyanın ilk ve tek uluslararası sivil toplum örgütü olan Skal International, 80 ülkede ve 312 kulüpte 12.500 üyeye sahiptir. Skal Antalya, bu kulüpler içinde önemli bir konumda ve geçmiş projeleriyle dikkat çekmiştir. Gelecek dönemde projelerimiz artarak devam edecek. 2024 yılı için en önemli hedefimiz, Skal Antalya’nın dünyanın en iyi kulübü seçilmesini sağlamak ve Sürdürülebilir Turizm Ödülü’nü Antalya’ya getirmektir,” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz