We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Southwind Airlines Antalya-Moskova uçuşları başladı

Southwind Airlines Antalya-Moskova uçuşları başladı

Sheremetyevo Havalimanı basın servisi tarafından yapılan açıklamada, Türk hava yolu şirketi Southwind Airlines’ın Cumartesi günü Antalya’dan Moskova’ya uçuş programına başladığı belirtildi. Uçuşların günlük seferler şeklinde Airbus A330 ve A321 ile gerçekleştirileceği ifade edildi.

Gazetemru’nun haberine göre açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Southwind Airlines tarafından düzenli uçuşların açılması, en popüler destinasyonlardan biri olan Moskova-Antalya güzergahında Rus yolcular arasındaki yüksek talebin karşılanmasına yardımcı olacak. Türkiye; zengin bir tarihe, iyi gelişmiş bir turizm altyapısına ve gezginlerin sonbaharın sonlarına kadar denizin ve sıcak güneşli günlerin tadını çıkarmasına olanak tanıyan rahat bir ılıman iklime sahip bir ülke.
Yolcular, havayolu taşıyıcısının hizmet vereceği modern Terminal C’deki yüksek hizmet seviyesini takdir edeceklerdir.
Sheremetyevo’ya inen ilk Southwind Airlines uçağı geleneksel olarak bir su tagı ile karşılandı. Sheremetyevo Havalimanı temsilcileri ilk uçuşu gerçekleştiren ekibe çiçek takdim ederek, ilk uçuşun yolcularını da karşılayarak selamladılar. Sheremetyevo Handling LLC, havaalanında Southwind Airlines için yolcu check-in ve yer hizmetleri sağlıyor.”

Yorum Yaz