21.2 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

2022 bizim için büyük bir fırsat

Divan Oteller Grubu Satış Direktörlüğü Deniz Dikkaya 2022 yılı hakkındaki öngörülerini aktardı. Dikkaya, ”2022 yılında bizi güzel bir sezon bekliyor ve bu da sektör için büyük fırsat” dedi.

2021’i değerlendirerek 2022 yılı için görüşlerinizi alabilir miyiz?
2022 yılına girmeden önce 2021 yılının son aylarını değerlendirdiğimiz zaman, Mersin’den, Adana’ya, İstanbul’dan, Cizre’ye kadar tüm otellerimizde doluluklar var. Sektör de çok hareketli dönemler yaşıyor. Kültür Turları ve MICE’ın da devreye girmesi ile şu an ki mevcut durumun oldukça iyi olduğunu söylemek mümkün. Umarım bu durum sürdürülebilir olur ve 2022 yılında da devam eder.

GÜZEL BİR SEZON YAŞANACAK
2022 yılında sezonun çok iyi olacağının farkındayız. Turizmciler olarak ucuz destinasyon imajının dan kurtulmak istiyoruz. Bunun içinde tüm markalarımızı da bunu uygulamaya başladık. 2022 yılı bunun için büyük fırsat para fiyatlarımızı artırarak para kazanmak için.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER