We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Aska Hotels’ten Alman pazarı atağı

Aska Hotels’ten Alman pazarı atağı

Almanya’da faaliyet gösteren satış ofisi sahipleri ve yetkilileri 24-27 mart tarihleri arasında Aska Hotels & SunExpress ortak organizasyonuyla Aska otellerini görmek ve bölgeyi tanımak amacıyla info gezisi yaptı.
Almanya’da faaliyet gösteren Türk acente sahipleri ve yetkilileri 24-27 Mart tarihleri arasında Aska Hotels & SunExpress ortak organizasyonuyla Aska otellerini görmek ve bölgeyi tanımak amacıyla info gezisi yaptı.

Hakan Ortatepe: Bu etkinlik Türk turizmine katkı sağlayacak

SunExpress Kuzey ve Batı Almanya, İngiltere ve İskandinavya Bölge Müdürü Hakan Ortatepe geziyle öncelikli olarak Türkiye’nin uçuşlarda ulaşılabilir olduğunu göstermeyi amaçladıklarını ifade etti. Ortatepe, ” Ayrıca Aska otellerini tüm acentalara yerinde göstererek, genel bilgilendirmenin yapılmasını sağlamak, genel anlamda Türk turizmine katkı sağlamak istiyoruz. Bu organizasyona ev sahipliği yapan Aska otellerine ve bu organizasyon planlamasını birlikte yaptığımız Aska otelleri Almanya temsilcisi Şenay Hanıma katkıları dolayısıyla ayrıca teşekkür ediyoruz. Pandemi öncesinde planladığımız organizasyonun 2.sini yaparak hem Aska otellerinin hem de diğer tesislerin tanıtımına katkı sağladığımız düşünüyoruz.” diye konuştu.

Bünyamin Vural: Tekrar bir araya gelmekten mutluluk duyduk

Aska Otelleri Satış ve Pazarlama direktörü Bünyamin Vural ise Almanya’daki Türk acenta sahiplerini her sene otellerinde ağırladıklarını söyledi. Pandemi sebebiyle son iki yıldır böyle bir etkinlik yapamadıklarını belirten Vural, ” Tekrar bir araya gelmek bizleri mutlu etti. Bu organizasyon planımız, Rusya Ukrayna savaşından önce yapılmıştı. Sezonun iyi veya kötü olması, bütün pazarların açık veya bazı pazarların kapalı olması gibi unsurlar bizim bu organizasyon planımızı asla değiştirmeyecek. SunExpress firmasına da iş birliğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Otelimize gelen acente sahipleri sadece Aska Otellerine değil, diğer otellere de destek olmaya çalışacaklarını belirtti.” dedi.

Şenay Yavşan: Etkinlik bölgedeki tesislerin tanıtımına da katkı sağladı

Aska Otelleri Almanya Temsilcisi Şenay Yavşan ise ikincisini gerçekleştirdikleri bu organizasyonla Aska otellerinin Almanya acenteleri nezdinde bilinirliğini arttırdıklarını ifade etti. Yavşan, ” Organizasyonun, bölge tesislerine de ayrıca tanıtım katkısı oldu. Türk turizminin genel tanıtımına katkı sağlayacağını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz