We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Cosmos Turnuvası başvuruları başladı

Cosmos Turnuvası başvuruları başladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

COSMOS SPORTS CENTER’IN GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COSMOS TURNUVASI BAŞVURULARI 18 NİSAN’DA BAŞLADI

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu Cosmos Turnuvası ile Basketbol ve Voleybol Sahalarından taşıp tüm şehri sarıyor. Nirvana Cosmopolitan bünyesinde bulunan Cosmos Sports Center’a yapılacak başvurular 18 Nisan 2022’de başlayıp 4 Mayıs 2022 Saat 17:00’da son bulacak. 6 Mayıs 2022 tarihinde çekilecek kuralar sonucu belirlenen turnuvalar 19 Mayıs’ta kupa töreniyle sona erecek.

Zengin donanımı ve saygın eğitmenleri ile öne çıkan Cosmos Sports Center’a ait çok amaçlı kapalı spor salonu, Cosmos’un Voleybol ve Basketbol Turnuvaları ile yıldızları ağırlayacak. 6 Mayıs’ta çekilecek kura sonucu A-B grubu maçları 9-11 Mayıs, C-D grubu maçları 10-12 Mayıs, Play-Off’lar 16-17-18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Üçüncülük ve Şampiyonluk Maçları ise 19 Mayıs’ta kupa heyecanıyla yarışmacıları bekleyecek.

FIBA standartlarına uygun 5 adet kapalı basketbol sahası, UEFA normları baz alınarak hazırlanmış 2 futbol sahası ve atletizm, kaykay gibi geniş seçenekler sunan kapasitesiyle Cosmos Sports Center heyecanlı sporculara kusursuz parkurlar sunuyor.

Ayrıca Canlı TV yayınlarına uygun LED ışıklandırma ve her sahaya özel sayı göstergesi ile spora dair her ayrıntıyı ciddiye alan Cosmos, sporun gerektirdiği disiplinle her zaman genç kalanlardan.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramının ruhunu filelere taşımak için yerinizi ayırtabilir, teknik detay ve kurallara dair bilgi alabilirsiniz. Cosmos Sports Center şimdiden şampiyonlarını tebrik ediyor ve Gençlik Bayramı’nı bitmek bilmeyen bir yaşam enerjisiyle kutluyor.

Yorum Yaz