We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Divan Ankara kapılarını açtı

Divan Ankara kapılarını açtı

Divan Ankara Misafirlerini Ağırlamaya Hazır

Türk otelciliğinde bir ekol olan Divan Grubu’nun, Ankara’nın kalbi Çankaya’daki yeni oteli misafirlerini ağırlamaya hazır. Divan Ankara, Divan Grubu hizmet ve kalitesiyle başkentin kurumsal ve turistik değerlerine yepyeni bir soluk kazandırma hedefiyle kapılarını açtı. 

Başkentimizin önemli lokasyonlarından Çankaya’da hizmet vermeye başlayan Divan Ankara, şehrin hızla gelişen kurumsal ve turistik değerlerine Divan Grubu hizmet ve kalitesiyle katkı sağlamayı hedefliyor. Ankara’nın seçkin ilçesi Çankaya’daki yeni otel, 9 Mayıs 2022 itibarıyla misafirlerini ağırlamak için kapılarını açtı.

Divan Grubunun kalitesinden ödün vermeyen konaklama hizmetlerinin yanı sıra, yeme içme alanlarındaki lezzet deneyimlerini, geniş balo ve konferans salonlarındaki etkinliklerini misafirleriyle buluşturmayı hedeflediği Divan Ankara, kurumsal ve özel gün organizasyonlarının da önemli adresi olmaya aday.

Benzersin Tatların Adresi: Divan Ankara 

Türk ve dünya mutfaklarını Divan kalitesiyle deneyimleyebilme fırsatı da sunan Divan Ankara, 3 farklı yeni lezzet noktasını da misafirleriyle buluşturuyor. Otelde yer alan keyifli zamanların adresi d- bar, Uzak Doğu lezzetlerinden oluşan menüsüyle Maromi by Divan, günün her anında ziyaret edilebilen Divan Pub ve her biri kendine has reçetelerle üretilen eşsiz tatlar sunan Divan Pastanesi en seçkin şeflerin sunumuyla Divan Ankara’daki yerini alıyor.

Yeni adresi Çankaya olan otel, merkezi konumu, alışveriş merkezlerine ve şehir merkezlerine yakınlığı, Esenboğa Havalimanı’na 30 km uzaklığıyla konaklama süreçlerini misafirleri için kolay ve keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

Divan Ankara, yeme içme alanları, artan oda sayısı, toplantı odaları ve kongre merkezi, kapalı yüzme havuzu, masaj odaları, fitness salonu, hamam, sauna ve buhar banyosunu kapsayan benzersiz spa & wellness merkezi hizmetleri ile yeni adresinde misafirlerini bekliyor.

Yaklaşık 1.000 metrekareye yayılan yeme içme alanları, 1.500 metrekarelik 1.200 kişi kapasiteli ve 12 adet toplantı odalı kongre merkezi, kapalı yüzme havuzu, masaj odaları, fitness salonu, hamam, sauna ve buhar banyosunu kapsayan 3.000 metrekarelik SPA alanıyla Divan Ankara, şehre yeniden bir soluk getirecek.

 

Yorum Yaz