We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem En keyifli bayram Hilton Dalaman’da

En keyifli bayram Hilton Dalaman’da

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

EN KEYİFLİ BAYRAM HİLTON DALAMAN’DA

Doğa, spor, müzik, dans, iyi yaşam, gastronomi ilgi alanımıza göre her konuda farklı atölye çalışmaları, söyleşiler ve etkinlikler ile dolu hafta sonları ile yaza damgasını vuran Hilton Dalaman’ın bayram tatil programı göz dolduruyor. Hemen ardından Hıdırellez şenliği ile Hilton Dalaman’da yaz coşkuyla karşılanıyor.

Bu bayram, Hilton Dalaman’da misafirleri Şevval Sam, Jabbar, David Şaboy, Mathilda ile şahane bir müzik ziyafeti bekliyor. Konserlerin yanı sıra gün batımı saatlerinde beach barda sahne alan sanatçılar ile Hilton Dalaman’da müzik keyfi ikiye katlanıyor.

MACERA, GASTRONOMİ, SANAT

Şarap tutkunları “ Şule Başaran ile şarap hakkında çok şey” atölyesiyle keyifli bir yolculuğa çıkarken macera severleri NTV’nin başarılı programı “Macerasever”in sunucusu Orkun Olgar ve Cüneyt Gazioğlu ile adrenalinin en yüksek seviyede olduğu sporlar ve Türkiye’nin keşfedilmemiş güzellikleri hakkında enerjisi yüksek bir söyleşi bekliyor.

National Geographic Fotoğraf sanatçısı Dilek Uyar da “Fotoğraf Atölyesi” ile Hilton Dalaman’da. Doğanın güzelliklerini ve canlılığını National Geographic Yılın Seyahat Fotoğrafçısı ödülünü kazanan Dilek Uyar ile farklı bir gözle keşfetmek, fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenmek isteyenler için Hilton Dalaman harika bir fırsat sunuyor.

Hem denizin keyfini çıkarabileceğiniz hem de farklı spor aktiviteleri ile form tutacağınız bir bayram tatili için her türlü konfor ve olanak da Hilton Dalaman’da.  Sağlıklı yaşam için Türkiye’nin en iddialı spa merkezine sahip Hilton Dalaman, bisiklet, kiteboard, windsurf, seakayak gibi farklı spor olanakları ile de kalpleri fethediyor. Uluslararası standartlarda hazırlanan eğitim merkezi ve farklı zorluk derecelerinde oluşturulan, otel içi ve otel dışı bisiklet ve yürüyüş rotaları ile bayramı spor yaparak geçirmek isteyenlere keyifli bir alternatif sunuyor.

BAYRAM ÇOCUKLARA GÜZEL…

Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt bayram tatili boyunca Hilton Dalaman’da çocuklara ücretsiz olarak yaratıcı yazarlık atölyesi verecek. Yazarın “Hayal Defterim” adlı kitabından yola çıkarak düzenlediği atölyede çocuklar kendi öykülerini yazıp resimleyecekler. Hilton Dalaman’ın Karpi Kids Paradise alanında gerçekleşecek olan atölyelerde, yazı yazma tekniklerinden yaratıcı dramaya kadar pek çok içerik yer alıyor. Çocukları ayrıca bayram boyunca mini golf, seramik boyama, uçurtma yapım atölyesi, kumdan kaplumbağa heykeli yapma atölyesi, tişört boyama ve ebru sanatı etkinlikleri de bekliyor. Doğa Bilimcisi Hüseyin Çağlar İnce’nin ‘Doğa Kaşifleri’ etkinliği ile de doğa bilincini geliştiren atölyeler bayram programında yer alıyor.

HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ

Bayram tatilini uzatanları Hilton Dalaman’da outdoor ve ekstrem spor giyim markası SPX ile yapılan işbirliği kapsamında hem spor hem eğlence dolu bir hıdırellez programı bekliyor. Furkan Kozanlı, Ryhtm Arena, Tuna Kiremitçi sahne alırken Nigar Bostan ve Suzidil Derya ile astroloji ve şifa dolu atölyeler misafirleri bekliyor.

Yorum Yaz