We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem IMWF’den şehre ve Antalya otellerine katkı

IMWF’den şehre ve Antalya otellerine katkı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Bu yıl altıncısı düzenlenen MICE ve Düğün Forumu (IMWF), uluslararası zincir otel ve havayollarının katılımıyla, 21-25 Nisan tarihlerinde Titanic Mardan Palace’de etkinlik ve düğün profesyonellerini ağırlayacak. Son gün ise uluslararası profesyoneller Antalya otellerini ve şehrini tanıma imkanı bulacak.

Uluslararası Toplantı ve Düğün Turizmi Forumu (IMWF) Yönetici Ortağı Necip Fuat Ersoy, bu yıl Antalya’da düzenlenen IMWF 25 ülkeden 180 MİCE& Wedding acentesinin yetkilisi geldi diyerek Hint düğünlerinin etkisinden de bahsetti.
2023 yılında hareketin olacağını düşünürken şu an Türkiye’de 10 Hint düğünü kesinleşti. Bu Pazar büyük bir Pazar. Biz de bu pazarda Türk Turizmi için katkı sunmaya devam edeceğiz. 4 gün boyunca süren etkinliklerimizle Antalya tanıtımına katma değer sağlayacağımız için gururluyuz.
IMWF’te misafirlerimizi 4 gün 4 gece ağırlıyoruz. Program 19:00’da iskelede düzen25 ülkeden 180 MİCE acentecisi Antalya’da düzelediğimiz hoşgeldin yemeğiyle başlıyor. 22 Nisan günü 11:00’de forum açılışımız var. Açılış konuşmaları sonrasında sektörü ilgilendiren konular çerçevesinde belirlediğimiz konu başlıklarında uluslararası konuşmacıların yer aldığı oturumlarımız olacak. Akşam saatlerinde, ülkemizin hem kültürünü ve güzelliklerini hem de servis tarafında imkanlarımızı sergileyebileceğimiz bir sosyal gecemiz olacak.
Üçüncü gün, birebir randevulu görüşmelerimizin olacağı B2B günümüz. Katılımcı oteller, ülke tanıtım ofisleri, kongre büroları ve havayolları ile davetli acenteler randevulaşıp birebir yürümekte olan işleri ve pazarlayan tarafın elindeki ürün ve hizmetleri karşılıklı istişare edecekler. Yine akşam bir sosyal gecemiz olacak.
Dördüncü gün, buraya kadar gelmişken çevredeki otelleri ve turistik cazibe noktalarını yerinde görmeleri için çeşitli turlar, alışveriş turları ve otel ziyaretleri, gelen acentelerin taleplerine uygun şekilde planlandı. Antalya’mızı deneyimlemeleri için imkanlar sunacağız ve akşamında ödül töreni ve gala ile programımız son bulacak.

Sadece kendimiz adına değil, sektör paydaşları adına da çok güzel bir organizasyon yapıyoruz. Her sene yaklaşık 30’a yakın firma IMWF’te yer alıyor ve 500’e yakın personel çalışıyor. Onların da desteği ve çabasıyla bu organizasyon yapılabiliyor. Bu iş yorucu, zor fakat biz bu işi çok keyifle ve gururla yapıyoruz. Bizim birinci günden beri bir hedefimiz var ve bu hedeften şaşmadık. Yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz.”

Yorum Yaz