We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler İRAN : TÜRKİYE’YE SEYAHAT ETMEYİN

İRAN : TÜRKİYE’YE SEYAHAT ETMEYİN

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Rus Büyükelçisi Karlov’un uğradığı silahlı saldırının ardından yeni bir açıklama yapan İran, vatandaşlarına ‘zaruri olmadığı takdirde Türkiye’ye seyahat etmeyin’ dedi.

82351
İran Dışişleri Bakanlığı, tarafından bugün yapılan yazılı açıklamada, “Türkiye’de son günlerde var olan özel şartlar nedeniyle bu ülkeye seyahat edecek yurttaşlardan zaruri olmadığı takdirde ikinci bir duyuruya kadar bu ülkeye gitmekten kaçınmalarını kesin olarak tavsiye ediliyor” ifadelerine yer verildi.

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov’un dün akşam uğradığı silahlı saldırıyla ilgili açıklama yapan İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram Kasımi, “Bu canice eylem uluslararası hukukla hiçbir bağı olmayan radikal grupların, ülkeler arasında sorun çıkarma ve bölgeyi daha fazla istikrarsızlaştırma hedefiyle bu tip barbarca eylemler gerçekleştirdiğini göstermektedir” ifadelerini kullanmıştı.

Kasımı ayrıca, Rusya hükümetine ve saldırıda yaşamını yitiren Karlov’un ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.

Yorum Yaz