We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Rixos Premium Tekirova’da 2022 sezonu bugün açıldı

Rixos Premium Tekirova’da 2022 sezonu bugün açıldı

RIXOS Premium Tekirova Genel Müdürü Tahir Altınkaya, 15 Mart itibarıyla 2022 turizm sezonunun startını verdiklerini söyledi.

Rixos markasının gücü ile bölgede açık tek otel olmanın heyecanını ve gururunu yaşadıklarını aktaran Tahir Altınkaya, yoğun ve hareketli geçen hazırlık sürecinin sona erdiğini, birçok renovasyon ve yenilikle misafirlerini ağırlamak için hazır olduklarını kaydetti.

2022 sezonunda 2 yeni konsepti misafirleriyle buluşturacaklarını belirten Altınkaya, “Bunlardan bir tanesi misafirlerimizin talepleri üzerine bizim de ihtiyaç olarak gördüğümüz 7 gün 24 saat yiyecek hizmeti verecek olan, diğer grup otellerimizde de aynı isim ve konseptle hizmet veren People’s Restaurant. Diğeri ise lezzetli pastaları cookiesleri ve enfes kahveleri sunacağımız Patisserie Art. Hazırlıklarını tamamladığımız 2 yeni konsept, misafirlerimizin en uğrak noktası olacak” diye konuştu.

EN İYİ AİLE OTELİ

2021 sezonunda bölgenin en iyi aile oteli seçildiklerini hatırlatan Tahir Altınkaya, “Yeni konseptlerimizin yanında yine en iyisi olmak ve misafirlerimize unutulmaz anılar yaşatmak için muhteşem bir sezon planladık. Yeni aile festivalleri, konsept etkinlikler, eğlenceli aile ve çocuk şovlarının yanında, minik misafirlerimiz için eğlenirken öğretmeyi hedefleyen, mevcut 8 akademiye ek olarak yepyeni 5 akademi daha açıyoruz. 2022 sezonunda doğanın kalbi Rixos Premium Tekirova’da misafirlerimizle birlikte eşsiz anılara imza atmak için hazırız” dedi.

Yorum Yaz