We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Turizm Röportajları Aykut Küçük: “Sektörün başarısına odaklanmalıyız”

Aykut Küçük: “Sektörün başarısına odaklanmalıyız”

Prime Travel Kontrat Müdürü Aykut Küçük’e 2023 planlarını ve kış sezonu öngörülerini sorduk. Teknolojiyi en faydalı şekilde kullanmak ve geliştirmek istediklerini söyleyen Küçük, sektörün başarısının değişime açık ve gelişim odaklı olmaktan geçtiğini dile getirdi.

2023 planlarınız nedir?

Prime Travel olarak Bedsopia.com ve Goodotel.com olarak 2 ayrı B2C markamız bulunmaktadır. 2023 yılında B2C markalarımızın gelişimi ve direkt çalıştığımız ürünlerimize global anlamda çeşitlilik kazandırmayı planlamaktayız. Dijital dünyanın her geçen gün daha ileriye doğru gittiği bir yapıda, teknolojik gelişmeleri takip edip, şirketimizin için en faydalı olacak şekilde teknolojik anlamda da gelişmelerimizi sürdürmek istiyoruz.

2022 Kış planlamalarınız nedir? Kısaca anlatır mısınız?

Yıl içerisinde kış veya yaz olarak değil genel olarak tüm yılı planlamaktayız. Planlarımızı yıllık bazda kısa, orta ve uzun vadeli olarak yapmaktayız.

Son olarak sektöre iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Sektörün içindeki tüm paydaşlarımızın yaptıkları işlerde başarılı olmasını ve tüm paydaşların global anlamda da çok daha iyi evrildiğini görmek isteriz. Tüm sektör çalışanlarının bakış açılarının bu yönde evrilmesi hem Türkiye turizminin dünyadaki payını hem de markalarımızın globaldeki payını güçlendirmiş olup, daha profesyonel ve dinamik bir yapıya kavuşturacaktır. Bununla birlikte teknolojik gelişmelere de sektör olarak uyum sağlayıp; sektörün başarısı için mutlaka gelişim odaklı, değişime açık bir yapı olması gerektiği düşünüyoruz.

Yorum Yaz