We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Uncategorized BIX Kurumsal Kurucusu Bülent Dokuzluoğlu: Fun&Sun Hotels’in hijyen denetimi BIX Kurumsal’dan

BIX Kurumsal Kurucusu Bülent Dokuzluoğlu: Fun&Sun Hotels’in hijyen denetimi BIX Kurumsal’dan

GM Haber Merkezi

Fun&Sun Hotels Hijyen Denetim çalışmalarına BIX Kurumsal ile devam ediyor.

Otellerin uluslararası pazar standartlarına uygun çalışabilmesinde, ABTA tarafından belirlenmiş olan sağlık güvenlik koşullarını yerine getirmesi önem arzetmektedir.
Bu kapsamda önemli tesislere sahip Fun&Sun Hotels bağımsız hijyen denetim çalışmalarını 2022 yılında BIX Kurumsal ile yürütüyor.

Turizm sektöründe otellerin uygulaması zorunlu olan sağlık güvenlik (healty&safety) şartları İngiltere Seyahat Acenteleri Birliği (ABTA) tarafından yayınlanmaktadır.

BIX Kurumsal olarak Abta kriterleri başta olmak üzere, ülkemizde yayınlanmış olan gıda güvenliği, legionella, yangın güvenliği ile ilgili yasaları dikkate alarak hazırladığımız kontrol kriterlerine göre bağımsız hijyen denetim hizmeti vermekteyiz.

Bu hizmetimizle satınalma, depolama, mutfak üretim, servis, kat hizmetleri, teknik servis departmanlarının faaliyetlerinin standart ve yasalara uyumunu online web tabanlı yazılımımızla işletmelere özel olarak raporluyoruz. Raporların değerlendirme sonuçlarına göre analizler yapıyor ve otellerin uluslararası sağlık güvenlik standartlara uyumunu sağlıyoruz.

Yorum Yaz