We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Uncategorized CULLINAN BELEK İLK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

CULLINAN BELEK İLK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Bugüne kadar keşfedilmiş en ihtişamlı elmastan aldığı ilhamla Akdeniz’in kalbinde
parlayan Cullinan Belek, seçkin ayrıcalıkları ile ilk misafirlerini ağırladı.
Şık ve ince zevkli tasarıma sahip farklı segmentte odaları, özel beyaz kum plajı ve restoranlarıyla gastronomiyi ve sıra dışı eğlenceyi bir arada sunarak lüks kavramının en güçlü varlığı olarak tanımlanan Cullinan Belek üst düzey iş ortaklarına 3 gün boyunca benzersiz deneyimler yaşattı.
A’dan Z’ye tüm ayrıntıları düşünerek iş ortaklarına keyifli bir hafta sonu yaşatan Cullinan Belek eğlenceli şovlar, eşsiz lezzetler ve ayrıcalıklı hizmetleri ile misafirlerinden tam not aldı.
Cullinan Belek Hakkında:
6 ala carte restoran
Cullinan Belek gastronomi ekibi, Türk ve dünya mutfaklarının özenle seçilmiş lezzetlerini bir araya getirerek misafirlerine eşsiz bir gastronomi deneyimi de sunacak. Otelin dört adet farklı dizayn edilmiş oturma alanı ile genel açık büfe restoranında her damak tadına göre bir lezzete ulaşmak mümkünken dileyenler için İtalyan mutfağından Uzak Doğu mutfağına farklı seçenekler hazırlayan 6 adet ala carte restoranı da hizmet verecek. Her biri farklı konsepte sahip şık detaylar ile dekore edilmiş barları ve pastanesinde de kusursuz kokteyller, premium koleksiyonundan çok cazip içkiler ve lezzetler misafirleri bekliyor olacak.

Üst düzey gusto
Otel hem gündüz hem de gece eğlenceleriyle misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefliyor. Gündüz dinamik su macerası ile Aquapark tatilin en heyecanlı aktiviteleri olurken Cullinan Belek’te geceler ise üst düzey gustoya hitap eden eğlence anlayışıyla her noktada farklı bir müzik, show ve partilerle renklenecek.

600 metre uzunluğunda plaj
Suyla gelen sınırsız bir eğlence vadeden otelde havuzlar Akdeniz’in yeşil ve mavilikleri ile kusursuzca bütünleşip, adeta denize bakan bir balkon şeklinde tasarlanmış. Suyun büyüsüne kapılacağınız ana havuz, çocuk havuzu kapalı havuz, kapalı çocuk havuzu, aquapark havuzu, aktivite havuzunun yanı sıra lagoon golf, lagoon beach, sahil L havuzu, swim up, lobi kat swim up, golf club olmak üzere farklı zevklere hitap eden havuzlar eğlenceli bir yüzme keyfi sunacak. Ayrıca 600 metre uzunluğunda, yeşilin içinde kristal mavi sular ile sarmalanan bir plaja sahip otel, şık tasarımlı güneşlenme alanları ve iskelesiyle de dikkat çekecek.

Dünyaca Ünlü Lisanslı çocuk showları
Otelin çocuk kulübü gece yarısı ikiye kadar hizmet verecek. Çocukların ilgisini çekecek cıvıl cıvıl bir dekorasyonun hakim olduğu çocuk kulübünde uzman ve eğitimli bir ekip farklı yaş gruplarına yönelik oyun ve aktiviteler ile hizmet verecek. Lisanslı çocuk show aktiviteleri, dünyaca lider oyun ve oyuncak üreticisi HasBro güvencesiyle çok sevilen geniş kapsamlı Transformers ve Snoopy etkinlik ve çocuk showları, özel uyku odaları, kum havuzu çocuk kulübünün öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Çocuklara doğayı sevdirmeyi amaçlayan Hüseyin Çağlar İnce ile “Doğadabuan” isimli doğa gözlemi ve atölyeleri ise otelin farklılaşan hizmetleri arasında.

8 bin metrekarelik SPA
Otelin 8000 metrekarelik ferah bir alana yayılan E’space Spa dünya standartlarında hizmet kalitesi ile misafirlerini ağırlayacak. Yeşil ve mavinin huzur veren birlikteliği ile dekore edilmiş, renk, doku ve ışık kavramlarının görsel algıyı etkileyen tasarım ögeleriyle zenginleşen büyüleyici bir spa konforu yaşatacak. Bir yandan son derece gelişmiş teknolojinin kullanıldığı fitness ekipmanları, bir yandan doğanın içinde yemyeşil yürüyüş parkurları ile farklı zevklere hitap eden spor olanakları sunacak. Hatta dileyen misafirler odalarında kendi özel ortamlarında spor yapabilecek. Koşu bandı, bisiklet ve içerisinde fonksiyonel spor aletlerinin olduğu bir spor çantası ile kişiye özel olarak misafirin kendi odasında bir spor alanı yaratılabilecek.

Eşsiz golf deneyimi
Türkiye’de bir tarafı deniz bir tarafı nehir tek golf sahasına sahip olmasıyla da büyük bir öneme sahip Cullinan Belek, Toros Dağları manzarası ile eşsiz bir golf deneyimi sunuyor. Dünyanın en önde gelen golf sahası tasarım firması olan European Golf Design tarafından 36 çukur olarak yeniden dizayn edilen Cullinan Links Golf Club, çok özel ve farklı sahası ile öne çıkıyor.

Yorum Yaz