We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Uncategorized TÜRÇEV’DEN KHG’YE İKİ ÖDÜL BİRDEN

TÜRÇEV’DEN KHG’YE İKİ ÖDÜL BİRDEN

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı, 30. yılını çevre ile ilgili çalışmalara katkı sunan kurum ve kişilere teşekkür plaketleri vererek kutladı. Kilit Hospitality Group, çevre eğitimi ve bilinçlendirme alanındaki çalışmalarından dolayı iki önemli ödüle layık görüldü.

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV), 30. yılını çevre ile ilgili çalışmalara katkı sunan kurum ve kişilerle birlikte kutladı. Bu özel etkinlik kapsamında çevre bilincinin geliştirilmesine yaptıkları önemli katkılar nedeniyle çeşitli kurum ve kişilere ödüller verildi.

Kilit Hospitality Group (KHG), çevre eğitimi ve bilinçlendirme alanındaki çalışmalarından dolayı iki önemli ödüle layık görüldü. ‘En İyi Çevre Eğitim ve Bilinçlendirme Etkinlikleri Ödülü’, Otel – Turizm Birliği kategorisinde Mavi Bayrak programı çerçevesinde Crystal Hotels’e altıncı kez verildi. Ayrıca, Yeşil Anahtar programı kapsamında Türkiye’deki tüm otellerin Yeşil Anahtar alması konusundaki katkıları nedeniyle KHG, ödüle layık görüldü.

Ödülleri tüm grup adına KHG Teknik İşler Direktörü İlhan Ulusoy aldı. Ödülü alırken yaptığı konuşmada Ulusoy, “Bu ödül, çevre dostu uygulamalarımıza ve sürdürülebilir turizm çabalarımıza olan desteğimizin bir ifadesidir. Çevre dostu uygulamalarımızı sürdürerek, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakma kararlılığımızı sürdüreceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Kilit Hospitality Group Hakkında:

Kilit Hospitality Group (KHG), Antalya’nın köklü girişimcisi Kilit Şirketler Grubu’nun turizm ve otelcilik alanındaki yatırımıdır. 2005 yılında başlayan turizmde başarı yolculuğu bugün KHG’yi, Türkiye turizmine yön veren öncü konumuna taşımıştır. KHG, Kaymaklı ve Antalya’da bulunan otelleriyle Türkiye turizm endüstrisinin en büyük yerli sermayeli gruplarından biridir.

KHG, Nirvana Hotels ve Crystal Hotels markaları ile farklı pazarlara hitap etmekte ve hem üst hem orta üst gelir gruplarının beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetlerle misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmaktadır.

Yorum Yaz