We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Astroloji Tutkunları İzmir Marriott’ta Buluştu

Astroloji Tutkunları İzmir Marriott’ta Buluştu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Ege Denizi’nin yanı başında yer alan İzmir Marriott, astroloji meraklıları için heyecan verici bir etkinlik düzenledi. İzmir Marriott, ünlü astrolog Dinçer Güner moderatörlüğünde, iş ortakları için düzenlediği ‘Dinçer Güner ile Astroloji Sohbetleri’ etkinliği ile, astrolojiye ilgi duyan herkese eşsiz bir deneyim yaşattı.

Yılın En Özel Tarihi Ekinoks’ta Kritik Gezegen Hareketleri İzmir Marriott’ta Değerlendirildi

İzmir Marriott, iş ortaklarının katılımıyla yılın en özel tarihi olan Ekinoks’ta hafızalarda yer edecek bir organizasyona imza attı. Söyleşi boyunca Dinçer Güner, astrolojinin temel kavramlarından başlayarak, burçların insan karakteri ve yaşam üzerindeki etkileri hakkında önemli bilgiler verdi. Ayrıca, 2024 yılına dair paylaştığı ön görüleri ve yıldızların hareketlerine göre bizleri bekleyen önemli hadiselerle ilgili verdiği detaylar da dinleyicide büyük heyecan oluşturdu.

Yorum Yaz