24.3 C
Antalya
Cuma, Haziran 18, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

MRT ROYAL İLE RUHUNA MEYDAN OKUMAK İSTER MİSİN?

MRT Royal Kickbox sporunu Antalya’da sevdiren öncü markalar arasında  yer alıyor. Kalite, disiplin ve istikrar MRT Royal’i anlatan en iyi kelimeler…

Murat ELVERMEZ MRT Royal Kurucusu

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

1986 da profesyonel hayatıma start verdim. 13 yıldır MRT markası ile hizmet veriyoruz.

Marka hakkında kısa bilgi alabilir miyiz?

Ben bir dövüş sanatları hocasıyım. 13 yıl  önce MRT olarak özel bir konsept ile yola çıktık. Kendimizi ulusal ve uluslararası sporcu, danışman, beden ve fizik geliştirme uzmanları ile hiç durmadan geliştirmeye devam ettik ve devam da ediyoruz. Dolayısı ile bu güne kadar MRT ile tanışan herkes çok memnun. Eğitimlerimizi birebir yapıyorum. Her gelen ziyaretçim ile özel olarak ilgileniyorum. Konseptimiz Antaya – Türkiye sınırlarını aştı diyebilirim. Hollanda’da bir salonda logomuzun asılı olması gurur verici. Başarımın sırrı sevgiden, maneviyattan ve özenden geçiyor, markamız ve ülkemiz için gurur verici sonuçlar. Konseptimizde tek düzey antrenman yok, birçok antrenman tekniğini müşterilerimiz aynı anda alabiliyor ve dolayısı ile sürenin nasıl geçtiğini anlamıyor. Zayıflamak, forma girmek, ruh sağlığınıza pozitif yüklemeler yapmak için başvuran birçok misafirim ön yargıyla gelip burada kaliteli akademik bir eğitim almanın keyfiyle bir daha vazgeçemiyor. Her spordan ve branştan gelip ders alan amatör veya profesyonel müşterilerimiz de var. Hayatınızda her anlamda motivasyona ihtiyacınız var. MRT size ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlıyor.

Hedef kitleye mesajınız nedir?

Motivasyon, disiplin istikrar ve kaliteli eğitim bizi anlatan en iyi kelimler. 13 yıldır hizmet veren, Antalya’da MRT Kickbox Stüdyo olarak yeni konsept te aradığınızı bulacaksınız.
Beklersen mutsuz olursun, bir yerden başlaman lazım. Dövüş sporu her anlamda senin için bir emniyet kemeridir. Ruhu ve fizik sağlığına önem verenler için MRT hayat kurtarır.

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER