We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel MRT ROYAL İLE RUHUNA MEYDAN OKUMAK İSTER MİSİN?

MRT ROYAL İLE RUHUNA MEYDAN OKUMAK İSTER MİSİN?

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

MRT Royal Kickbox sporunu Antalya’da sevdiren öncü markalar arasında  yer alıyor. Kalite, disiplin ve istikrar MRT Royal’i anlatan en iyi kelimeler…

Murat ELVERMEZ MRT Royal Kurucusu

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

1986 da profesyonel hayatıma start verdim. 13 yıldır MRT markası ile hizmet veriyoruz.

Marka hakkında kısa bilgi alabilir miyiz?

Ben bir dövüş sanatları hocasıyım. 13 yıl  önce MRT olarak özel bir konsept ile yola çıktık. Kendimizi ulusal ve uluslararası sporcu, danışman, beden ve fizik geliştirme uzmanları ile hiç durmadan geliştirmeye devam ettik ve devam da ediyoruz. Dolayısı ile bu güne kadar MRT ile tanışan herkes çok memnun. Eğitimlerimizi birebir yapıyorum. Her gelen ziyaretçim ile özel olarak ilgileniyorum. Konseptimiz Antaya – Türkiye sınırlarını aştı diyebilirim. Hollanda’da bir salonda logomuzun asılı olması gurur verici. Başarımın sırrı sevgiden, maneviyattan ve özenden geçiyor, markamız ve ülkemiz için gurur verici sonuçlar. Konseptimizde tek düzey antrenman yok, birçok antrenman tekniğini müşterilerimiz aynı anda alabiliyor ve dolayısı ile sürenin nasıl geçtiğini anlamıyor. Zayıflamak, forma girmek, ruh sağlığınıza pozitif yüklemeler yapmak için başvuran birçok misafirim ön yargıyla gelip burada kaliteli akademik bir eğitim almanın keyfiyle bir daha vazgeçemiyor. Her spordan ve branştan gelip ders alan amatör veya profesyonel müşterilerimiz de var. Hayatınızda her anlamda motivasyona ihtiyacınız var. MRT size ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlıyor.

Hedef kitleye mesajınız nedir?

Motivasyon, disiplin istikrar ve kaliteli eğitim bizi anlatan en iyi kelimler. 13 yıldır hizmet veren, Antalya’da MRT Kickbox Stüdyo olarak yeni konsept te aradığınızı bulacaksınız.
Beklersen mutsuz olursun, bir yerden başlaman lazım. Dövüş sporu her anlamda senin için bir emniyet kemeridir. Ruhu ve fizik sağlığına önem verenler için MRT hayat kurtarır.

Yorum Yaz