We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel BATUM: “10. YILIMIZI KUTLAMANIN HEYECANINI YAŞIYORUZ”

BATUM: “10. YILIMIZI KUTLAMANIN HEYECANINI YAŞIYORUZ”

Mandarin Oriental, Bodrum, 10. yılını kutlayacağı 2024 sezonu için kapılarını 1 Nisan’da açtı.

10. yılını kutlamalarla taçlandıracağını duyuran Mandarin Oriental, Bodrum’da 10. yıla özel konaklama paketi de yer alıyor. Sürpriz ikram ve hediyelerle, otelin ödüllü SPA’sı tarafından özel olarak tasarlanan masaj uygulaması ve özel tadım etkinlikleri de bu paket ile misafirlerle buluşuyor.

10 yıldır global alanda birçok ödül alan Mandarin Oriental, Bodrum bu sezon villa kategorisini genişletişletiyor.

ÜNLÜ ŞEFLERİN İMZASIYLA GASTRONOMİ ŞÖLENİ

Oluşturduğu mutfak seçkisiyle çok sayıda uluslararası gastronomi ödülüne layık görülen Mandarin Oriental, Bodrum, konsept menüleri ve özgün tatlarıyla dikkat çeken restoranlarıyla yeni sezona hazır olduğunu duyurdu. Bu yıl dünyaca ünlü isiminlerin misafir şef olarak seçkin bir lezzet şöleni yaşatacağı Mandarin Oriental, Bodrum zengin mutfak seçkisini daha fazla güçlendirdiğini ilan etti. Öte yandan Uzak Doğu’nun dünyaca tanınan lezzetlerini ve kokteyllerini Bodrum’daki misafirlerine sunan Hakkasan, zengin menüsünde leziz et çeşitlerine yer veren dünyaca ünlü modern steakhouse Atelier di Carne, Japon ve Peru lezzetlerinden esinlenen Nikkei mutfağına özgü sushi spesiyalleri ile hem öğlen hem de akşam yemekleride tercih edilen Kurochan by IOKI ve IOKI on the Beach, Akdeniz ile dünya mutfaklarından lezzetleri müzik eşliğinde sunan Lucca by the Sea bu yıl da Mandarin Oriental, Bodrum’da misafirlerini bekliyor. Sezonun önemli yeniliklerinden biriyse Alaçatı’nın ünlü restoranlarından olan Ferdi Baba’nın en özel lezzetlerini bu sezon Mandarin Oriental, Bodrum misafirleriyle buluşturması olacak.

“YENİ SEZONDA ÇOK ÖZEL BİR TATİL DENEYİMİ”

2024 sezonuna tüm ekip olarak çok iyi hazırlandıklarını belirten Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Tunç Batum; “Her sezon olduğu gibi 2024 sezonuna da büyük bir emek ve heyecanla hazırlandık. Misafirlerimizin mutluluğu ve en iyi anılarla ayrılması için yine yenilikler ve sürprizlerle dolu bir sezon olacak. Bu yıl aynı zamanda 10. yılımızı kutluyor olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz. Bodrum’un ve ülkemiz turizminin gelişimi için çalışmaya her zaman devam edeceğiz. Dünyanın önde gelen en prestijli platformları olan Forbes’ta geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bölgenin beş yıldız alan tek oteli olduk. En önemli okuyucu seyahat platformu olan Conde Nast Traveler Reader’s Choice’da Türkiye’nin en iyi, Avrupa’nın ilk 10 resort oteli arasında gösterildik. Bu başarılar onur verici olmakla birlikte büyük bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor tabii ki. Tüm bu ödül ve başarıların verdiği sorumluluk bilinciyle, her zaman mükemmeli hedefleyen bir anlayışla işimizi büyük bir sevgi ve bağlılıkla yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorum Yaz