We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Travelport Türkiye’den yılbaşı kutlaması

Travelport Türkiye’den yılbaşı kutlaması

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Travelport Türkiye, 21 Aralık en uzun gecede düzenlediği Yılbaşı Partisi ile seyahat acentelerini bir araya getirdi.
Dünya’nın önde gelen Global Dağıtım Sistemlerinden biri olan Travelport, Türkiye’deki yeni yapılanmasını Feriye Palace’da organize ettiği yılbaşı partisi ile tanıttı. Sektörden birçok acente, havayolu şirketleri, yazılım firmaları ve diğer iş ortaklarının hazır bulunduğu gecede, Travelport Türkiye ekibi tanıtıldı.
Gecede kısa bir konuşma yapan Travelport Türkiye genel müdürü Ece Bayar, Haziran ayından itibaren yeni bir bakış açısıyla, yeni bir ekip ve tamamen hizmet odaklı bir anlayışla yapılanan Travelport Türkiye’yi, 2023 yılına taşımaya ve sektörü daha ileriye götürmeye hazır olduklarını iletti. Dünya değişiyor, biz de değişmeliyiz. Travelport olarak seyahat sektörünün geleceği için çalışmayı misyon edindik. Travelport’un mottosu ‘Change is for the Brave’ ‘Değişim cesurların işidir’ e vurgu yapan Ece Bayar; Travelport Türkiye olarak biz, değişime ayak uydurmaya hazır olan acentelerimizle, daha cesur ve daha güçlüyüz dedi. Gitgide karmaşıklaşan seyahat endüstrisinde Simplicity (Basitlik) odaklı olduklarını ve seyahat satışının da seyahat kadar eğlenceli olması gerektiğinin vurgulandığı gecede, acentelerin işlerini kolaylaştırılacak olan bir dizi yeniliğin ertesi gün mail kutularına gönderileceği bilgisi de verildi.

Kalabalık davetli grubu canlı müzik ile devam eden Yılbaşı eğlencesinde eğlendi ve 2023 yılına iyi dileklerle hoşgeldin dedi.

Yorum Yaz