We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Bentour Reisen bildirdi: Türkiye talebinde toparlanma

Bentour Reisen bildirdi: Türkiye talebinde toparlanma

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

ITB’nin başlamasından hemen önce Bentour Reisen, Türkiye için merak edilen önemli bir iyileşmeyi açıkladı. Şubat ayında depremin neden olduğu düşüşün ardından Türkiye uzmanlarının çekincelerine karşı rezervasyonlar geçen hafta yeniden istikrar kazandı. Bentour Reisen, 2019 ile karşılaştırıldığında, bugüne kadar satışlarda çift haneli iyi bir artış bildirdi.

Bentour Reisen CEO’su Deniz Uğur, “Mevcut gelişmeden memnunuz. Müşterilerimiz Türkiye ile ilgileniyor ve şimdiden en popüler otelleri en iyi seyahat sürelerinde güvence altına alıyorlar” dedi.

Uğur konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:
“Geçen yılın sonunda Bentour Reisen, Türkiye için uçuş ağını büyük ölçüde genişletti ve 2023 yazı için neredeyse yüzde 40 daha fazla uçuş koltuğu planlandı. Mevcut gelişme Bentour Reisen’ı haklı çıkarıyor. Depremler talep üzerinde sadece kısa vadeli bir etki yarattı. Suriye sınırı turistik bölgelere 650 km uzaklıkta, bu nedenle depremlerden etkilenmiyorlar ve esnek tarifemizle rezervasyon tamamen risksiz. Ayrıca, her rezervasyon yerel halka da yardımcı oluyor, çünkü birçok turizm profesyoneli aslen etkilenen bölgelerden geliyor.”

Yorum Yaz