We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel BENTOUR REISEN, SATIŞ EKİBİNİ GÜÇLENDİRİYOR

BENTOUR REISEN, SATIŞ EKİBİNİ GÜÇLENDİRİYOR

Bentour Reisen, satış ekibinde önemli değişiklikler gerçekleştirdi. Şirket yaptığı değişiklikleri şu ifadelerle paylaştı:

Bentour Reisen satış ekibimizin yeniden yapılandırılması neticesinde, sizlere önemli bir görev değişikliğimizi sunmak istiyoruz. Şirketimizde şu ana kadar satış müdürü pozisyonunda görev yapmakta  olan Joelle Braquet, turizm sektörü dışında yeni kariyer planlaması yapmak istediğinden görevinden ayrılma kararı almıştır.Kendisine şirketimize kattıkları için teşekkür ediyor ve yeni kariyerinde başarılar diliyoruz. Bu anlamda 1 Mayıs 2024 itibariyle şirketimizdeki satış müdürü pozisyonumuzu Christina Göhrl devralacaktır.

Turizm sektöründe seyahat acentesi kulvarında sahip olduğu yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyimine Bentour Reisen bünyesinde devam edecektir. Göhrl son olarak,satış müdürü poziyonunda Öger Tours’un satışların geliştirilmesinde kilit rol oynadı. Gerek sahada ve gerekse yönetim pozisyonlarındaki engin deneyimi, onu Bentour Reisen’de güçlü bir rol sahibi yapacaktır.

Ekibimizdeki bir diğer yeni yüzümüz ise birkaç ay önce bünyemize serbest satış temsilcisi olarak katılan Rita Simon. Thomas Cook’ta Bölge satış müdürü olarak çalışmış ve 2021’den beri turizm sektöründe serbest olarak çalışmakta olan Simon, seyahat acentelerimize ve Roadshow’larımıza  değer ve ivme kazandıracaktır.

Bentour Reisen Deutschland Genel Müdürümüz Songül Göktaş-Rosati yeni atamayla ilgili olarak şunları söyledi: ” Yeni satış müdürümüz  Christina Göhrl’e Bentour Reisen ailesine  hoş geldin demekten mutluluk duyuyoruz. Sahip olduğu bilgi ve deneyimlerini bünyemizde daha da zenginleştirerek, kısa zamanda Bentour Reisen dinamiklerine büyük katkılar sağlayacağını temenni ediyoruz. Aynı zamanda Rita Simon’u da kulvarında deneyimli ve güçlü olarak bünyemize kattığımız için çok mutluyuz. Her ikisine de içtenlikle hoş geldiniz diyor ve Bentour ailesine yenilikler katarak, bünyemizde başarılarına yenilerini ekleyeceklerine inanıyoruz.”

Yorum Yaz